خطاهای رایجی که مردان در رابطه جنسی مرتکب می شوند!

زوج

1-  بعد از یک روز کاری سنگین بدون مقدمه سراغش بروید و اورا به رختخواب بکشید! این بدترین کار ممکن است! باید به همسرتان بفهمانید که تمام روز قلب و ذهن شما با او بوده و به او فکر می کرده اید. قبل از ورود به رختخواب حال اورا جویا شوید و کمی با او همفکری کنید؛زنان بیشتر از یک همبستر نیاز به یک نفر دارند که درکشان کند.

 

2- مستقیم بدون سوال کردن کار رو شروع نکنید! بپرسید! عزیزم دوس داری امشب سکس داشته باشیم؟ عزیزم امشب آماده ای؟ عزیزم میخوامت الان! نازنینم امشب دلم میخواد تو هم…؟ و….

 

3- مستقیم سراغ تحریک اندام تناسلی نروید! بدن همسرتان را از نوک پا تا سر لمس کنید و نوازش کنید و در همین حین با او حرف بزنید(قربون صدقه اش بروید و حرفهای بامزه بزنید و از او بخواهید خواسته های جنسی اش را مطرح کند) دقت کنید که تا واژن همسرتان خیس و نرم آماده نشده است عمل دخول را انجام ندهید؛چرا که در زمان خشکی واژن عمل دخول دردناک و آزار دهنده است.

 

4-کلیتوریس(چوچوله) را فراموش نکنید! در بسیاری از خانمها ارگاسم فقط با تحریک کلیتوریس صورت می گیرد و در بسیاری دیگر نیز ارگاسم هم با دخول و هم با تحریک کلیتوریس صورت می گیرد پس این عضو مهم را اصلا فراموش نکنید!

 

5-فراموش کردن گوش ها! آقایون آقایون! گوش ها را فراموش نکنید! گردن را فراموش نکنید! البته هر زنی نقاط تحریک خاصی دارد ولی بیشتر زنان با تحریک گوشهایشان با زبان بسیار اوج می گیرند و با تمام وجود آماده شروع رابطه جنسی همراه با دخول می شوند

 

 

برای مشاوره(سکس درمانی  و زوج درمانی) با متخصصین کلینیک آلومینا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *