خطاهای رایجی که مردان در رابطه جنسی مرتکب می شوند!

زوج

1-  بعد از یک روز کاری سنگین بدون مقدمه سراغش بروید و اورا به رختخواب بکشید! این بدترین کار ممکن است! باید به همسرتان بفهمانید که تمام روز قلب و ذهن شما با او بوده و به او فکر می کرده اید. قبل از ورود به رختخواب حال اورا جویا شوید و کمی با او همفکری کنید؛زنان بیشتر از یک همبستر نیاز به یک نفر دارند که درکشان کند.

 

2- مستقیم بدون سوال کردن کار رو شروع نکنید! بپرسید! عزیزم دوس داری امشب سکس داشته باشیم؟ عزیزم امشب آماده ای؟ عزیزم میخوامت الان! نازنینم امشب دلم میخواد تو هم…؟ و….

 

3- مستقیم سراغ تحریک اندام تناسلی نروید! بدن همسرتان را از نوک پا تا سر لمس کنید و نوازش کنید و در همین حین با او حرف بزنید(قربون صدقه اش بروید و حرفهای بامزه بزنید و از او بخواهید خواسته های جنسی اش را مطرح کند) دقت کنید که تا واژن همسرتان خیس و نرم آماده نشده است عمل دخول را انجام ندهید؛چرا که در زمان خشکی واژن عمل دخول دردناک و آزار دهنده است.

 

4-کلیتوریس(چوچوله) را فراموش نکنید! در بسیاری از خانمها ارگاسم فقط با تحریک کلیتوریس صورت می گیرد و در بسیاری دیگر نیز ارگاسم هم با دخول و هم با تحریک کلیتوریس صورت می گیرد پس این عضو مهم را اصلا فراموش نکنید!

 

5-فراموش کردن گوش ها! آقایون آقایون! گوش ها را فراموش نکنید! گردن را فراموش نکنید! البته هر زنی نقاط تحریک خاصی دارد ولی بیشتر زنان با تحریک گوشهایشان با زبان بسیار اوج می گیرند و با تمام وجود آماده شروع رابطه جنسی همراه با دخول می شوند

 

 

برای مشاوره(سکس درمانی  و زوج درمانی) با متخصصین کلینیک آلومینا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

 

1 1 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x