اخطار : وقتی احساس تنهایی می کنید قرارهای عاشقانه اینترنتی نگذارید!

 

 

گاهی با وجود اینکه تلوزیون برنامه دارد و روز خوبی داشتید احساس تنهایی می کنید و در همین موقع به سراغ برنامه های دوست یابی اینترنتی می روید و این برنامه ها تا حدی به شما کمک می کنند و میت واند تا حدی لبخند را بر لبان شما ظاهر کند.

 

خیلی از افرادی که در اوخر شب در چنین برنامه هایی دوست پیدا کرده اند می گویند که این روش ، بهترین راه برای جلوگیری از تنهایی نیست .

 

این روش ها در حالت عادی بسیار سرگرم کننده هستند اما در شرایطی که شما احساس تنهایی می کنید می تواند در خلق و خوی شما تاثیر بدتری گذارد و احساس تنهایی شما را شدت بخشد.

 

دوست یابی اینترنتی

 

در این جا 3 دلیل مهم که دوستیابی اینترنتی نمی تواند به شما کمک کند را مورد بحث قرار دهیم:

 

 

در مورد زمان ….

 

شواهد زیادی  نشان می دهند که احساس  با فقدان روابط با احساس عمیق و رضایت بخش ایجاد می شود. در حالی که روابطی است که به صورت آنلاین شروع میشوند مطمئنا می تواند به صورت عمیق و رضایت بخش تبدیل شود اما برای رسیدن به چنین احساس رضایتمندی نیاز به زمان بیشتری دارد .

این نوع دوستی ها برای رفع تنهایی برای یک الی دو ساعت میتواند مناسب باشد و از مزایای یک رابطه عاشقانه حضوری محروم خواهید ماند.

 

[divider]

 

در مورد تکنولوژی ….

این روزها بهترین راه آشنایی با افراد جدید استفاده از تکنولوژی است اما هر کسی می تواند تصویری متفوات از چیزی که هست را به دیگری نشان دهد و هنگامی که تصویر چهره و بدن در رابطه حذف شود پی بردن به میزان صداقت افراد نیز مشکل تر خواهد بود.

 

در یک رابطه نیز رضایتمندی زمانی اتفاق خواهد افتاد که شناخت بیشتری از یکدیگر در رابطه به وجود آید.

[divider]

 

در مورد استرس ….

با تحقیقاتی که در دانشگاه اوهایو انجام شده نتایج نشان داده است که :  این نوع آشنایی ها در ابتدا بسیار سرگرم کننده و جالب هستند اما در ادامه منجر به ایجاد استرس میشود که با افزایش پیامدهای بهداشتی منفی استرس در ارتباط است مخصوصا آشنایی ها و دوست یابی هایی که همراه با تنهایی است میتواند التهاب روانی و استرس را بیفزاید.

 

منبع :

psychologytoday

 

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی 
  • روانشناس و نوروتراپیست

[divider]

مرکز تخصصی مشاوره و روانشناسی آلومینا 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *