آیا میدانید که چه چیز را نمی دانید؟

دانستن

پیشنهاداتی برای بهتر سپری کردن هر مرحله:

مرحله 1:

از آنجایی که بسیاری از حقایق در ذهن ناهشیار ما قرار می گیرند و ما از وجود آنها بی خبریم ، بهتر است هر چند وقت یکبار ارزیابی واقع گرایانه ای از خودمان به عمل آوریم و نقاط ضعف مان را کشف می کنیم. حتی می توانیم از دوستان، همکاران و اعضای خانواده مان بخواهیم به ما بگویند نیاز داریم در چه زمینه ای اطلاعات یا مهارت کسب کنیم.

مرحله 2:

حالا که متوجه شدیم به چه مهارتی نیاز داریم بهتر است افکار و احساسات خود را در جهت مثبت حمایت کنیم. از هر گونه مقایسه خود با دیگران و سرزنش کردن خودتان بپرهیزید. به جای آن خوشحال باشید که جزو افرادی نیستید که در مرحله 1 باقی می مانند.

مرحله 3:

بهتر است که در این مرحله با افرادی که قبلا این مهارت را آموخته اند مشورت کنید تا متوجه شوید بهتر است از چه مسیری برای یادگیری مهارت جدید استفاده کنید. سعی کنید با مثبت اندیشی و برنامه ریزی صحیح سریع تر به هدفتان برسید.

مرحله 4:

از اینکه در این کار مهارت پیدا کرده اید به خود ببالید. خوب است برای اینکه کار به حالت یکنواختی و کسالت نرسد ، گه گاه با آگاهی آن را ارزیابی کنید و از خودتان سوال کنید آیا می توانم این کار را به شیوه جدید و خلاقانه های انجام دهم؟ خلاقیت از شما انسان متفاوتی می سازد.

 

منبع:

psychcentral.com

سحر اعلایی

سحر اعلایی ، مشاور و روان تحلیلگر

 

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x