آموزش EEG برای اختلال دوقطبی یا بایپولار

نوروفیدبک و بایپولار

بهبود و مدیریت چندین مورد اختلال دو قطبی با آموزش بیوفیدبک EEG و با استفاده از پروتکل هایی که اصولا تکیه بر محدوده پایین بتا با فرکانس 8 تا 12 هرتز انجام شده است.

یک مورد خاص و دشوار که در مقابل تمام مداخلات پزشکی مقاوم بود، به عنوان مدلی برای روش درمانی مورد بحث قرار خواهد گرفت. این روش شامل ترکیبی از دو مرحله شیدایی و خودکشی می باشد. این پروتکل ها براساس اینکه آیا فرد در آن لحظه خود را درگیر شیدایی و یا افسردگی می یابد و یا اینکه در معرض خطر ابتلا به این حالات وجود دارد، انتخاب می شوند. این پروتکل ها به طور پی در پی و با هدف نزدیک کردن مورد به هموستاز در وضعیت انگیختگی فیزیولوژیک، استفاده می شوند.

با گذشت زمان به تدریج آموزش میزان انگیختگی را افزایش می دهد که طبق آن مورد مطالعاتی می تواند پایدار عمل کند. آموزش بیوفیدبک مورد نیاز ممکن است بسیار گسترده باشد. از مورد مطالعاتی در آموزش سوالاتی پرسیده می شود تا از افسردگی مربوط به خودکشی بهبود یابند و پس از آن درمان با آموزش در خانه ادامه می یابد. تعداد کل جلسات آموزشی بیش از 100 جلسه خواهد بود. پس از آن در فرد اختلال دو قطبی تشخیص داده نخواهد شد و به علاوه مجبور به مصرف لیتیوم نیز نخواهد بود.

نگارنده: سمیه محمدی

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی
  • روانشناس و نوروتراپیست

[divider]

مرکزفوق تخصصی مغزو اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *