خانه / زندگی سالم / موفقیت / 21 عادت انسانهای شاد،سالم و موفق

21 عادت انسانهای شاد،سالم و موفق

21 عادت انسانهای شاد و سالم و موفق

1)آنها                  فقط در یک چهارچوب خاص فکر نمی کنند.

2) آنها                در زندگی برنامه مشخصی دارند و بخشی از آن را به ورزش اختصاص داده اند. طول می کشد تا چیزی در شما تبدیل به عادت شود، اما وقتی اتفاق افتاد می تواند شما را از درون قوی کند.

3) آنها                کینه به دل نمی گیرند.

4) آنها                عضو یک تیم هستند، بنابراین وقتی برای هدر دادن با افراد منفی و مضر ندارند.

5) آنها                نگران این نیستند که مردم دیگر در مورد آنها چه فکری خواهند کرد. آیا ببر خواب خود را به دلیل نظر گوسفندان از دست می دهد؟

6) آنها                موقعیت دشوار و چالش برانگیز را به عنوان فرصت هایی برای رشد شخصی می بینند.

7) آنها                انعطاف پذیر هستند و وقتی مهارتی در انجام کاری بدرد نمی خورد می توانند مهارت های خود را دستکاری کنند.

8) آنها                 برای خودشان اوقات خوبی ایجاد می کنند.آنها 8 ساعت می خوابند، 15 دقیقه در روز روزنامه می خوانند، یک ساعت به ورزش می پردازند،یک اولویت برای خود مشخص می کنند. وقتی شما از مواظب خودتان باشید، تأثیر زیادی روی دیگران خواهید گذاشت.

9) آنها                 انسانهای معنوی هستند. نه به این معنی که حتما بسیار مذهبی باشند، به این معنا که زمانی را برای تمرکز فکری،آرامش، یوگا و مدیتیشن اختصاص می دهند.

10) آنها               عمیق نفس کشیدن را تمرین می کنند.

11) آنها               می دانند که چیزی به عنوان داشتن همه چیز وجود ندارد و به همین دلیل شاد هستند.

12) آنها               کسانی هستند که ترس  آنها را از حرکت باز نمی دارد، آنها همیشه آماده خطر کردن هستند.

13) آنها               نه گفتن را یاد گرفته اند و آنرا را درون خود نمی ریزند. این آدمها یاد گرفته اند که مرزهایی برای خود تعیین کنند.

14)  آنها              همیشه متقاضی یاد گرفتن چیزهای جدید از انسانهای موفق هستند. آنها همیشه یک مربی بزرگ برای خودشان دارند، یا به برخوردهای آنها در موقعیت های مختلف توجه دارند.

15) آنها               هر چیزی را بتوانند می بخشند بدون اینکه توقعی در قبال آن داشته باشند.

16) آنها               پر مدعا و متکبر نیستند.

17) آنها               شکایت نمی کنند.

18) آنها               هر کاری را که شروع کردند  تا پایان انجام می دهند.

19) آنها              خود را با دیگران مقایسه نمی کنند.

20) آنها              در زندگی ارزشهای اصلی خود در محل کار و زندگی شخصی خود را مشخص کرده و آن را دنبال می کنند.

21) آنها              به توانایی های خود اعتقاد دارند و می دانند که می توانند چه کارهایی را انجام دهند.

منبع:

healthdigezt

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه