خانه / تغذیه / چگونه بر بی اشتهایی غلبه کنیم؟

چگونه بر بی اشتهایی غلبه کنیم؟

چگونه بر بی اشتهایی غلبه کنیم؟Reviewed by مرکز تحقیقات اختلالات مغزواعصاب و ستون فقرات on Mar 16Rating:

اگر شما غذا نمی خورید یا به اندازه کافی غذا نمی خورید، فکر نکنید بقیه دیوانه اند و تنها شما عاقل هستید.اگر شما قرص هایی برای لاغری می خورید این تضاد با دیگران بزرگتر هم می شود.با این حال شما باید بدانید که این سبک زندگی پایدار نیست، اگر شما هم این شرایط را دارید این متن را بخوانید.

بی اشتهایی

1.کمک عملی بگیرید.اگر شما هم مثل من 20 سال نخوردید به علت این که خوردن باعث درد می شود، ممکن است سندرم روده تحریک پذیر داشته باشید.به دکتر بروید.بدن شما ممکن است تحمل گندم نداشته باشد و یا نسبت به غذایی آلرژی داشته باشید.آزمایش بدهید.

2.از روانشناس کمک بگیرید.اگر حتی این بی اشتهایی به علت علائم فیزیکی بود همیشه یک دلیل اساسی برای آن وجود دارد به عنوان مکانیسمی برای مقابله.

3.اذعان کردن به بی اشتهایی یک وضعیت دائم ولی قابل کنترل است.از محرک های ایجاد آن آگاه باشید و برای مقابله با آن برنامه داشته باشید.حتی زمانی که شما بهتر هستید ممکن است این محرک ها می تواند در شما ظهور کند و دوباره باعث بیماری شما شود.شما به اندازه کافی قوی بودید برای شکست دادن این شرایط گرسنگی.حالا شما می توانید از این قدرت برای جلوگیری از این محرک ها استفاده کنید و خوب و قوی بمانید.

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - چگونه بر بی اشتهایی غلبه کنیم؟

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه