خانه / آموزش روابط / فرآورده های بزرگ کننده آلت تناسلی مرد؛ آیا موثرند؟

فرآورده های بزرگ کننده آلت تناسلی مرد؛ آیا موثرند؟

فرآورده های بزرگ کننده آلت تناسلی مرد؛ آیا موثرند؟Reviewed by مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان on Jan 10Rating:

بزرگ کردن آلت

آنچه که در تبلیغات قرص های افزایش قدرت مردانه  ، پمپ ها، تمرینات و جراحی می شنویم تا چه حد صحیح است؟

مجلات مردان ، رادیو تلویزیون و اینترنت پر از تبلیغات  پمپ، قرص ، ورزش و حتی اعمال جراحی است که ادعا می کنند قادر به افزایش طول و عرض آلت تناسلی می باشند.

با این حال، حمایت علمی بسیار کمی برای روش های غیر جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مرد وجود دارد. و هیچ سازمان معتبر پزشکی عمل جراحی آلت تناسلی مرد به دلایل صرفا زیبایی را تایید نمی کند. بسیاری از تکنیک های که در تبلیغات می بینید بی اثر هستند، و برخی نیز به آلت تناسلی شما آسیب می رساند.

اندازه آلت تناسلی مرد : چه چیزی عادی است و چه چیزی عادی نیست ؟

ترس از آلت بیش از حد کوچک برای راضی کردن شریک زندگی خود در هنگام رابطه جنسی  ترسی معمول است. اما اکثر مطالعات نشان داده است که اکثر مردان  آلت تناسلی خود را کوچکتر از آنچه واقعا هست تصور می کنند.

  متوسط ​​اندازه آلت تناسلی مرد:

حدود 3 تا 5 اینچ ( و یا در حدود 8 تا 13 سانتی متر ) در حالت خوابیده، و بین 5 و 7 اینچ ( 13 تا 18 سانتی متر ) زمانی که راست شده است.

آلت تناسلی مرد تنها در صورتی غیرعادی و کوچک در نظر گرفته می شود که  اندازه کمتر از 3 اینچ ( و یا در حدود 7 سانتی متر ) در حالت ایستاده داشته باشد.

 

بررسی روش های رایج بزرگ کردن سایز آلت:

 • قرص ها و لوسیون ها . این فرآورده ها معمولا حاوی ویتامین، مواد معدنی ، گیاهان و یا هورمون هایی است که ادعا می کنند به بزرگ شدن آلت تناسلی مردان کمک می کنند. اما تاثیر هیچ کدام از این محصولات ثابت نشده است و استفاده از برخی از آنها ممکن است بسیار مضر باشد.
 • پمپ های خلاء . از آنجا که پمپ خون را به آلت تناسلی جلب و آن را متورم می کند گاهی اوقات در درمان اختلال نعوظ استفاده می شود. استفاده بیشتر و طولانی تر از پمپ آلت تناسلی برای اختلال نعوظ می تواند به بافت الاستیکی در آلت تناسلی آسیب رساند و منجر به نعوظ کمتر شود . استفاده از یک پمپ خلاء می تواند توهم یک آلت تناسلی بزرگتر ایجاد کند ، اما نتایج به دست آمده دائمی نیست.
 • تمرین های خاص:تمرینات حرکت فشاری مکرر دست از پایه به سر آلت تناسلی . اگر چه این روش امن تر از روش های دیگر به نظر می رسد ، می تواند به تشکیل زخم ، درد و بدشکلی منجر گردد. هیچ مطالعه علمی که نشان دهد این روش در افزایش اندازه آلت تناسلی موثر است وجود دارد.
 • کشش آلت تناسلی با دستگاه:مدعیان تبلیغات این دستگاه ها  معتقدند که با اعمال کشش بر روی آلت تناسلی مردبه مرور باعث افزایش سایز آلت می شوند. مطالعات کوچک افزایش سایز از نیم اینچ به تقریبا یک اینچ (در حدود 1 تا 2 سانتی متر ) طول با این دستگاه را گزارش داده اند . با این حال، مطالعات با کیفیت بالا هنوز انجام نشده است و تحقیق دقیق تر برای اثبات این ادعا ها مورد نیاز است و همچنین عوارض جانبی این روش نیز هنوز مشخص نشده است.

رسانه های عمومی و تبلیغاتی  سعی می کنند اوضاع را طوری نشان دهند که شریک جنسی شما در مورد اندازه آلت تناسلی تان نگران است . اما مطالعات متعدد نشان می دهد که اندازه آلت تناسلی مرد در فهرست اولویت های زنان بسیار پایین تر از مسائلی مانند شخصیت  و رفتار و اخلاق قرار دارد.

 

 


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت ) واحد ویژه روانپزشکی و مشاوره

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت ) واحد ویژه روانپزشکی و مشاوره

شامل دپارتمان های روانپزشکی،روانشناسی،روانکاوی ، مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک :

تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 8 (برای دیدن مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید)

021-22648627

021-22636863

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت) واحد ویژه مغز و اعصاب و رواندرمانی

مرکز شماره یک تهران (شریعتی تقاطع دولت) واحد ویژه مغز و اعصاب و رواندرمانی

شامل دپارتمان های مغز و اعصاب، اختلالات خواب ( انجام و مشاوره تست خواب)،گفتار درمانی،رواندرمانی،درمان و مشاوره اختلالات جنسی

تهران,خیابان دکتر شریعتی, روبروی خیابان دولت,کوچه امامزاده, نبش فروشگاه جامبو, پلاک 14, طبقه دوم واحد 6 (برای دیدن مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید)

021-22616377 

09024802196 

ساعات تماس :همه روزه (غیر از جمعه ها) 9 صبح الی 8 شب

مرکز شماره دو (شرق تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره

مرکز شماره دو (شرق تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره

شامل دپارتمان های مغزواعصاب,روانپزشکی،روانشناسی،مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک

تهران،بزرگراه رسالت، بعد از میدان رسالت به سمت شرق، نرسیده به چهار راه سرسبز، روبروی مسجد حجتیه،پلاک 686، واحد 2

77136229-77091723

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز شماره سه (غرب تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره و رواندرمانی

مرکز شماره سه (غرب تهران) ویژه روانپزشکی ،مغز و اعصاب و مشاوره و رواندرمانی

تهران، 

تهران -جناح ،نرسیده به فلکه دوم صادقیه ،کوچه پرویز (بین مرکز خرید گلدیس و تهرانی )پلاک 19 ساختمان سهیل (رو به روی پارکینگ طبقاتی صادقیه )واحد 12

دپارتمان مغز و اعصاب،روانپزشکی،روانشناسی،مشاوره و رواندرمانی، نوروفیدبک و بیوفیدبک

شماره های تماس

02144259157 

02144287537

02144259407

ساعات تماس: همه روزه غیر از تعطیلات، 9 صبح الی 9 شب

مرکز زوج درمانی و سکس تراپی (شریعتی تقاطع قلهک)

مرکز زوج درمانی و سکس تراپی (شریعتی تقاطع قلهک)

تهران،خ شریعتی ،جنب بیمارستان ایران مهر، کوچه میری، ساختمان پزشکان جهانمهر ، واحد 4

برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید

شماره های تماس مرکز شماره چهار (شریعتی):

09035445828_ 26600456

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی ارتوپدی, فیزیوتراپی و توانبخشی (واقع در شرق تهران)

مرکز فوق تخصصی ارتوپدی, فیزیوتراپی و توانبخشی (واقع در شرق تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان درد های کمر و گردن به روش های غیر جراحی و کلیه خدمات تخصصی و پیشرفته توانبخشی و فیزیوتراپی انجام می شود. برای دیدن لیست کلیه مشکلاتی که در این مرکز درمان می شوند اینجا کلیک کنید.

تهران،بزرگراه رسالت، بعد از میدان رسالت به سمت شرق، نرسیده به چهار راه سرسبز، روبروی مسجد حجتیه،پلاک 686، طبقه پنجم، واحد 10

برای مشاهده مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل اینجا کلیک کنید

دپارتمان طب فیزیکی و توانبخشی،حرکات اصلاحی،ورزش درمانی،فیزیوتراپی,ارتوپدی (شایگان مهر)

صبح تا 3 بعد از ظهر:

77189615

09338178807

3 بعد از ظهر تا 9 شب:

77189675

09901865597

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی کودک و خانواده بوجیکا (واقع در شمال تهران)

مرکز فوق تخصصی کودک و خانواده بوجیکا (واقع در شمال تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان مشکلات کودک و نوجوان (اختلالات یادگیری، مشکلات رفتاری، افسردگی و اضطراب،مشکلات گفتار و زبان و… انجام می شود). برای درمان در این مرکز از روش های درمان های دارویی،غیر دارویی و گفتار درمانی، بازی درمانی، هنر درمانی و…استفاده می شود.

تهران، خیابان شریعتی، تقاطع خیابات دولت و شریعتی، ابتدای کوچه امامزاده، پلاک 14 واحد 7

تلفن جهت هماهنگی نوبت ویزیت و پاسخ به سوالات:  02122636858

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

مرکز فوق تخصصی درمان های دارویی و غیردارویی وسواس (واقع در شرق تهران)

مرکز فوق تخصصی درمان های دارویی و غیردارویی وسواس (واقع در شرق تهران)

در این مرکز فوق تخصصی درمان وسواس و کلیه اختلالات مرتبط با وسواس بصورت فوق تخصصی و با ترکیب روش های دارویی و غیردارویی انجام می شود . برای درمان در این مرکز از روش های درمان های دارویی،غیر دارویی و…استفاده می شود. این مرکز تحت نظر دکتر مهدی هرمز پور روانپزشک، دکتر زینب طاهری متخصص مغزواعصاب و گروهی از روانشناسان می باشد. همچنین درمان مشکلات مغزواعصاب (سکته مغزی،ام اس، تشنج، سردرد و… ) هم در این مرکز انجام میشود.

تهران، خیابان دماوند،بین سبلان و وحیدیه،خیابان میرحسینی،ساختمان شهریار،پلاک 1، طبقه سوم، واحد 25

تلفن جهت هماهنگی نوبت ویزیت و پاسخ به سوالات:  77839404

ساعات تماس:همه روزه غیر از تعطیلات رسمی  9 صبح الی 7 شب

برای کسب اطلاعات بقیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید.

اینترنت پر است از سایت هایی که مطالب پزشکی دارند اما مطالب این سایت ها چقدر معتبرند؟ 

سایت جایروس بزرگترین سایت و مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری های مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغزو اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند. استفاده از اطلاعات موجود در سایت رایگان است ولی لطفا کپی نکنید.

اگر خودتان روانشناس یا کادردرمانی حیطه مغزواعصاب وروان هستید و مایلید به تیم مجموعه پزشکان و درمانگران جایروس بپیوندید  برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

17 نظر

 1. سلام من آلت تناسلی ام حدود 11 سانتیمتر در حالت نعوظ است. لطفا راهکار برای برزگی آلت بدهید. از بس در اینترنت با مطالب بی خودی برخورد کردم خسته شدم.
  ضمنا آلت من در حین عمل جنسی به صورت نیمه راست می شود گاهی و نعوظ کامل نمی شود
  اگر به ایمیلم پاسخ دهید ممنون میشوم

  • مرکز تحقیقات کلینیک آلومینا

   با سلام
   متاسفانه راهکار موثری برای افزایش سایز وجود ندارد.ولی برای اختلال نعوظ می توانید از داروی سیلدنافیل استفاده نمایید که بدون نسخه نیز در داروخانه ها عرضه می گردد.

 2. باعرض سلام و خسته نباشید
  باور کنید حوصلم سر رفته از کوچکی آلتم به خاطر همین ازدواج نمیکنم تا راهی برای بزرگ کردن پیدا کنم . آلتم در حالت نعوذ ١٣ سانتی متر میشه . خواهشن کمکم کنید

  • مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

   شما بهتر است به یک سکس تراپیست مراجعه فرمائید و پیشنهاد ما جناب دکتر قاسمی است

 3. سلام من 23 سالمه از گوچیکی آلت تناسلی خود رنج میبرم در حالت نعوظ 13 تا 14 سانته ناگفته نمونه که اضافه وزنم دارم آیا با کاهش وزن احتمال داره آلتم بزرگ بشه ؟ آیا استفاده از شرتهای بزرگ راحت موجب بزرگی آلت میشه ؟ چطور چربی های کناره آلتمو از بین ببرم خواهشن کمکم کنید با تشکر

  • مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

   سلام
   اندازه آلت شما نرمال است و نیازی به هیچ اقدامی نیست.
   خیر هیچ مخصول بزرگ کننده آلت تابحال تولید نشده است.

 4. باعرض سلام
  میش ادرس دکتر قاسمی رو باسه م بفریستی بیزه حمه ت

  • مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

   سلام
   به صفحه تماس با ما مراجعه کنید ادرس کامل وجود دارد.

 5. سلام من 23 سالمه وزنمم 120کیلو هست آلت در حالت نعوظ به 7 سانتیمتر میرسه به همین خاطر نمی تونم ازدواج کنم لطفا راهنمایی کنید

  • مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

   سلام
   در ابتدا بهتر است برای خانم عمادی ( متخصص تغذیه و رژیم درمانی ) در کلینیک شریعتی جهت کاهش وزن اقدامات لازم را انجام دهید چون همین امر میتواند در سلامت جنسی شما موثر باشد.

 6. سلام . من 20 سالمه و 90 کیلو هستم . الت تناسلی من در حالت راست 9 سانت هستش . میشه با عمل جراحی افزایش داد. اگه رژیم غذایی بگیرم بزرگتر میشه یا ن .لطفا منو راهنمایی کنید

  • مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

   سلام
   پاسخگویی به سوال شما در زمینه جراحی در حیطه تخصصی مرکز ما نمی باشد بهتر است با یک متخصص ارولوژی مشاوره ای داشته باشید اما میتوانید برای کاهش وزن با کلینیک تغذیه آلومینا رسالت برای جناب سالار کیا نوبت ویزیت تهیه فرمائید.

 7. سلام من 25سالمه التم در حالته خوابیده سه سانتیمتر ودر حالت نعوض به 12سانتیمتر میرسه می خوام التم از اینی که هست بزرگتر بشه آیا راه حلی داره لطفا راهنمایی کنید

 8. سلام. دکترعارف مرادی فوق تخصص ناتوانی جنسی ادعا میکنند درخارج کشور داروهایی هست که واقعا برای افزایش سایز تاثیر داره تیگن قرص عست 4 ماه استفاده 4 سانت به طول و1ونیم به محیط آلت میده. خواستم نظرشنارو بدونم. ممنون.

 9. سلام. دکترعارف مرادی فوق تخصص ناتوانی جنسی درخارج کشور ادعا میکنه درخارج کشور داروهایی هست که واقعا تاثیر داره با 4ماه استفاده ازکپسول تضمیتی ودائمی باعث افزایش سایز میشه خواستم نظرشمارو بدونم ممنون.

  • مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

   سلام
   هیچ درمان دارویی و غیردارویی تضمینی نیست وبسته به نوع و شدت مشکل متفاوت می باشد بله در برخی ازموارد ازدرمان های دارویی استفاده میشود اما اینکه بگوئیم تضمینی متاسفانه ، نمیتوان صراحتا گفت.

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه