خانه / تربیت فرزندان / آموزش کودکان / راهی آسان در جهت افزایش قدرت یادگیری در کودکان

راهی آسان در جهت افزایش قدرت یادگیری در کودکان

تکنیکی آسان برای افزایش قدرت یادیگری در کودکانمان

خواب ظهر در کودکان

یک مطالعه جدید توسط محققان در دانشگاه ماساچوست  نشان میدهد که چرت زدن ظهر، افزایش یادگیری را در کودکان پیش دبستانی افزایش میدهد ، اگر سیاستگذاران برنامه ای را در مدرسه برای دانش اموزان

کوچکتر بگنجانند که بتوانند کمی بخوابند می توان عملکرد یادیگری را در آنها افزایش داد.

آنها در زمینه مطالعه خود توضیح دادند که به رغم این واقعیت که چرت زدن ظهر در اوایل دوران کودکی شایع است، اما هنوز  اطلاعات کمی در خصوص ساختار وعملکرد آن در دست دارند.

با این حال انها گفته اند که خواب در افراد جوان منجر به افزایش حافظه میشود شاید این چرت زدن نیز همین کار را برای کودکان خردسال انجام دهد.

http://www.medicalnewstoday.com/articles/266481.php

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه