خانه / اختلالات جنسی / بی میلی جنسی در زنان

بی میلی جنسی در زنان

بی میلی جنسی

زنان با اختلال میل جنسی ( HSDD ) گزارش می دهند که افزایش میل جنسی با کاهش اضطراب ،مرتبط است.

زنان پیش از یائسگی به طور قابل ملاحظه ای دچار اختلال میل جنسی ( HSDD )  میشوند و بهبود بالینی معنی داری در وضعیت آنها با درمان غیر هورمونی و استفاده از داروی فیلبانسرین گزارش شده است.

بیش از 1300 زن در مقایسه با زنان گروه دارو نما در این مطالعه در کنگره زنان و زایمان آمریکا (ACOG) درجلسه بالینی سالانه مورد تجزیه وتحلیل قرار گرفتند.

 همه زنان دچار اختلال کاهش میل جنسی همراه با ناراحتی قابل ملاحظه ای در روابط میان فردی بودند.

یافته های این بررسی بسیار دلگرم کننده است نه تنها زنان گزارش بهبود علائم HSDD ( اختلال بی میلی ) را داده بودند بلکه آنها به طور معناداری احساس بهبود روابط میان فردی را داشتند.

 

داروی بی میلی

تجزیه و تحلیل چشم انداز بیماران بر اساس اطلاعات مطالعات بالینی نشان داده است که مصرف این دارو با دوز 100میلی گرم ، یک بار در روز قبل از خواب به طور قابل توجهی با افزایش میل جنسی در حالی که به طور قابل توجهی با کاهش اضطراب همراه است مرتبط می باشد.

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/releases/189241.php

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه