خانه / آموزش روابط / بهترین زمان برای داشتن بهترین رابطه ی جنسی

بهترین زمان برای داشتن بهترین رابطه ی جنسی

رابطه ی جنسی در دوران متاهلی بهترین  س ک س می باشد.

بهترین زمان برای بهترین سکس

رابطه ی جنسی در دوران بعد از ازدواج  فراتر از رابطه ی صرفاً جنسی است. به این معنی که در ازدواج چیزی بیش از یک رابطه ی جنسی مطرح است، در این نوع ارتباط، وحدت و تعهد، صمیمیت وجود دارد، به همین دلیل است که رابطه ی جنسی بعد از ازدواج بهترین س ک س است.

هیچ شکی ندارم که بین خوانندگان این مبحث اختلاف نظر وجود خواهد داشت، اگر نظرتان این است که رابطه خارج از ازدواج نیز عالی و خوب است. لطفاً به این سوال پاسخ دهید که چرا با عواقب بسیاری همراه است؟

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

چرا رابطه ی جنسی بعد از ازدواج بهتر است؟

به چند دلیل، همانطور که این دلایل را می خوانید به دلایل خود نیز بیاندیشید و مقایسه کنید.

1)      به این دلیل که از نظر اخلاقی این نوع س ک س درست است. مهم نیست که چه اعتقادات دینی داشته باشید، اصول اخلاقی چیزی است که همه ی جامعه به رعایت آن ملزم هستند.

2)      نیاز نیست این نوع س ک س را از دیگران مخفی کنید و نگران باشید کسی بفهمد، در این رابطه س ک س  کاملاً درست است و آرامش خاطر دارید.

 

3)      رابطه ی جنسی می تواند با تولد نوزاد همراه باشد، در ازدواج این امر با توافق صورت می پذیرد و حتی اگر توافق هم نباشد و نوزادی متولد شود، پدر و مادری مشخص خواهد داشت و آینده ی قطعاً بهتر.

 

4)      رابطه ی جنسی بعد از ازدواج یک رابطه ی ایمن است، در این رابطه نگرانی از بروز بیماریهای مراقبتی وجود ندارد.

 

5)      رابطه جنسی بعد از ازدواج بهتر است به این دلیل که رابطه ی عاطفی عمیقی بین دو نفر وجود دارد، به این موضوع فکر کنید که چرا بعد از روابط، دختران ابراز دل شکستگی می کنند؟ زیرا همه ی دختران آرامش هنگام س ک س را در این می بینند که به طرف مقابل تعلق دارند و دیگر نگران ازدواج با فرد دیگر و خیلی از مسائل دیگر نیستند و در هنگام س ک س از فکری مطمئن و آسوده برخوردارند. حتی مردان نیز در این نوع س ک  س از آرامش فکری برخوردارند و مواردی از قبیل عذاب وجدان و … آنها را آزار نخواهد داد.

برای مشاوره ازدواج با ما تماس گیرید

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه