خانه / تربیت فرزندان / بهانه گیری کردن و نق زدن کودکان

بهانه گیری کردن و نق زدن کودکان

نق زدن

بچه ها در سنین نوجوانی دوست دارند کامل باشند و کارها را به نحو احسنت انجام دهند ولی چون تجربه و حوصله لازم را ندارند ، کارها را نیمه کاره رها می کنند این باعث میشود که ناراحت شوند و با کلماتی  ، ناراحتی شان را بیان کنند که ظاهرا نق زدن به نظر می رسد.

والدین بایستی در این موارد مواظب رفتار و گفتار خود باشند، فهمیدن علت ناراحتی ،اولین قدم است بعد می توانید قسمتهای خوب کار انجام داده شده توسط کودک را به او متذکر شوید و در صورت امکان به او کمک کنید تا آن را به انجام برساند در این صورت از دنیا و زندگی تصویر مثبتی پیدا می کند .

راه صحیح حل مسائل را به او بیاموزید وبه او بگوئید که روی قسمتهایی که می تواند انجام دهد متمرکز شود نه به قسمتهایی که در توانش نیست.

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در کل کشور

جشنواره تخفیف های حیرت انگیز و باورنکردنی

فقط برای بهمن و اسفند 95

اینجا کلیک کنید

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*