خانه / تازه های علم و تکنولوژی / افرادی که نوشیدن شیر را اجبار می کنند بخوانند!

افرادی که نوشیدن شیر را اجبار می کنند بخوانند!

شیر نوشیدن 

شیر حاوی کلسیم ویک ماده غذایی لازم برای نگه داشتن استخوان ها ودندان های سالم وقوی است که مدارس ملی در آمریکا نوشاندن یک فنجان شیر بدون چربی یا کم چرب را در هر وعده غذایی دانش اموزان اجباری کرده است.

اما کمیته پزشکی از دولت خواسته است تا شیر را از برنامه های غذایی دانش اموزان حذف کند چرا که اثرات منفی بر سلامت افراد دارد مانند : بالا  بردن سطح قند،چربی و پروتئین حیوانی .

آنها گفته اند که بهتر است از منابع دیگر کلسیم مانند: سویا،لوبیا،کلم بروکلی ،حبوبات و …

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

آنها گفته اند که نوشیدن شیر تنها راه تامین کلسیم مورد نیاز بدن نیست البته متخصصان تغذیه بر سر این گفته ها با هم اختلاف عقیده دارند.

بعضی اساتید دانشگاه نیویورک بیان کرده اند که نوشیدن شیر نیز مانند غذاهای دیگر دارای مواد مغذی است اما نوشیدن بیش از حد آن نیز می تواند مشکل ساز شود.

منبع:

http://www.timeforkids.com/news/need-milk/425

لیزر مو

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 12 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه