خانه / آموزش روابط / خطاهای رایجی که مردان در رابطه جنسی مرتکب می شوند!

خطاهای رایجی که مردان در رابطه جنسی مرتکب می شوند!

خطاهای رایجی که مردان در رابطه جنسی مرتکب می شوند!Reviewed by مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان on Oct 12Rating:

زوج

1-  بعد از یک روز کاری سنگین بدون مقدمه سراغش بروید و اورا به رختخواب بکشید! این بدترین کار ممکن است! باید به همسرتان بفهمانید که تمام روز قلب و ذهن شما با او بوده و به او فکر می کرده اید. قبل از ورود به رختخواب حال اورا جویا شوید و کمی با او همفکری کنید؛زنان بیشتر از یک همبستر نیاز به یک نفر دارند که درکشان کند.

 

2- مستقیم بدون سوال کردن کار رو شروع نکنید! بپرسید! عزیزم دوس داری امشب سکس داشته باشیم؟ عزیزم امشب آماده ای؟ عزیزم میخوامت الان! نازنینم امشب دلم میخواد تو هم…؟ و….

 

3- مستقیم سراغ تحریک اندام تناسلی نروید! بدن همسرتان را از نوک پا تا سر لمس کنید و نوازش کنید و در همین حین با او حرف بزنید(قربون صدقه اش بروید و حرفهای بامزه بزنید و از او بخواهید خواسته های جنسی اش را مطرح کند) دقت کنید که تا واژن همسرتان خیس و نرم آماده نشده است عمل دخول را انجام ندهید؛چرا که در زمان خشکی واژن عمل دخول دردناک و آزار دهنده است.

 

4-کلیتوریس(چوچوله) را فراموش نکنید! در بسیاری از خانمها ارگاسم فقط با تحریک کلیتوریس صورت می گیرد و در بسیاری دیگر نیز ارگاسم هم با دخول و هم با تحریک کلیتوریس صورت می گیرد پس این عضو مهم را اصلا فراموش نکنید!

 

5-فراموش کردن گوش ها! آقایون آقایون! گوش ها را فراموش نکنید! گردن را فراموش نکنید! البته هر زنی نقاط تحریک خاصی دارد ولی بیشتر زنان با تحریک گوشهایشان با زبان بسیار اوج می گیرند و با تمام وجود آماده شروع رابطه جنسی همراه با دخول می شوند

 

 

برای مشاوره(سکس درمانی  و زوج درمانی) با متخصصین کلینیک آلومینا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

 

بهترین پیشنهادات برای شما

اگر مطلب مفیدی بود، از منو زیر برای دوستانتان ارسال کنید

 

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغزواعصاب و روان

Untitled 206x300 - خطاهای رایجی که مردان در رابطه جنسی مرتکب می شوند!

 

برای کسب اطلاعات تماس و اخذ نوبت از کلیه شعب تهران و شهرستانها اینجا کلیک کنید. 

سایت جایروس بزرگترین سایت و بهترین مرکز تخصصی اطلاع رسانی ،درمان و پیشگیری از بیماری ها با تمرکز ویژه بر مشکلات مغز و اعصاب و روان در کشور است که مستقیما توسط پزشکان متخصص و تیم درمانگران اعصاب (روانشناس،روانپزشک،گفتار درمانگر و…) مدیریت می شود. ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما کمک می کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه