Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
7دلیلی که ، بسیاری از مردم از عاشق شدن می ترسند .... - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

7دلیلی که ، بسیاری از مردم از عاشق شدن می ترسند ….

علت جدایی

1)عشق واقعی باعث می شود ما احساس آسیب پذیری کنیم. یک رابطه جدید قلمرو نا معلومی دارد و بسیاری از ما  یک ترس طبیعی ناشناخته ای داریم. عاشق به معنی گرفتن یک خطر واقعی است.

اعتماد به شخص دیگری بر ما تاثیر می گذارد و باعث می شود  تا احساساتمان در معرض  آسیب قرار بگیرد.

2) ممکن است به خاطر گذشته ای که داشته ایم در رابطه جدید خیلی با احتیاط وارد شویم و رابطه جدیدمان نیز تحت تاثیر گذشته قرار بگیرد و در رابطه جدید نیز دچار مشکل شویم واحساسی که از گذشته در ما وجود دارد منجر به ایجاد خشم در ما شود وترجیح می دهیم که تنها باشیم تا اینکه وارد یک رابطه جدید شویم.

3)عشق جدید ،هویت قدیمی ما را به چالش می کشد و اکثر ما یک بحران درونی را تجربه کرده ایم و همین مانند یک شعله درون ما زبانه می کشد و نمی گذارد که از شادی جدیدمان لذت ببریم و مدام در درون ما چیزی می گوید که :ما ارزش شادی را نداریم و سزاوار اینها نیستیم و این  نگرش ها نسبت به  زندگی گذشته و پدر و مادر ما شکل گرفته اند.

4) گاهی این ذهنیت در ما به وجود آمده است که بعد از هر شادی ،غم واندوه همراه است و بلعکسش نیز صدق می کند و به خاطر ترس مان از ایجاد غم واندوه از یک عشق خوب می پزهیزیم.

5) اغلب عشق به صورت نابرابر می باشد ، خیلی از افراد نگران این هستند که تکامل دوست داشتن شان به چه صورت است . ممکن است که زیاد علاقمند شوند و طرف مقابل خیر ویا بلعکس.

6) این گونه روابط عاشقانه ممکن است با رابطه داشتن با خانواده در تضاد باشد و مانع ارتباط درست با خانواده شود، فرد فکر می کند که تنها از لحاظ فیزیکی از خانواده جدا نمیشود بلکه از لحاظ عاطفی هم ممکن است از خانواده دور شود وبه همین دلیل وارد رابطه جدید نمیشود.

7) مهم ترین ترس وجودی ما از عشق آن است که شخص مورد نظر را از دست بدهیم و فکر از دست دادن بسیار وحشتناک است و وارد نشدن به یک رابطه عاشقانه در واقع نوعی مکانیسم دفاعی برای جلوگیری از چنین وابستگی هایی است.

منبع:

.psychalive

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x