6 نشانه ایی که با دیدنشان باید سریعا به مشاور ازدواج مراجعه کنید!

دعوای زن و شوهر

مشکلات زناشویی- 6 نشانه ایی که با دیدنشان باید سریعا به مشاور ازدواج مراجعه کنید!

مشکلات زناشویی مانند سرطان می باشند، هرچه زودتر شناسایی و تشخیص داده شوند، زودتر درمان می شوند. اما اگر آنها را می بینید و اعتقاد دارید که با گذشت زمان حل می شوند و تلاشی نمی کنید، بدانید که رابطه به طلاق ختم می شود!!!!!

البته این کار را تنها نمی توانید انجام دهید و به کمک متخصص نیاز دارید.

در زیر لیستی از 6 نشانه از مشکلات زناشویی آورده می شوند که با دیدنشان سریعا باید به مشاور ازدواج و یا زوج درمانی مراجعه شود:

نشانه شماره 1 : عدم ارتباط و پشتیبانی/حمایت

تحقیقات اخیر نشان داده اند که زوج هایی که تصمیم به طلاق گرفته اند ، کسانی بوده اند که قادر به گفتگوی درست با هم نبوده اند، احساسات منفی بیشتری به هم داده اند، و مکانیزم حمایتی بسیار ضعیفی داشته اند. سرزنش، کوچک شمردن کار همسر، دلسرد کردن، تهاجم شفاهی…. همه نشانه هایی است که نیاز به درمان سریع دارند.

نشانه شماره 2 : میدان جنگ و نه ازدواج

مهم نیست که چقدر عاشق هم بوده اید، چقدر از بودن با یکدیگر لذت برده اید، یک روز از خواب برمی خیزید و می بینید که ازدواج شما به میدان جنگ تبدیل شده است (غالبا بعد از تولد فرزندان).

مرزها مشخص شده اند، اسلحه ها همه پر و به سوی هم نشانه رفته اند و کسی در پی صلح و آتش بس نیست!!!

صمیمیت از بین می رود و دیگر از حضور هم بهره ایی نمی برید و تنها می مانید. اینجا است که “ما” تبدیل به “من” می شود و باید هرچه سریع تر به مشاور مراجعه کرد.

سبک مبارزه

نشانه شماره 3 : “سبک/تکنیک مبارزه” نادرست

مبارزه در هر رابطه امری طبیعی و حتی ضروری است. اما اگر این مبارزه به روش زیر باشد باید سریع به مشاور مراجعه کرد:

  1. هنگامی که مبارزه نیاز است، صبر می کنید تا همه چیز را بسازد و بعد منفجر می شوید و نابود می کنید.به شدت و به طرز بدی از هم انتقاد می کنید. هردو و یا یکی از شما دونفر با دیگری بسیار بد و تحقیرانه رفتار می کند.
  2. شما یا همسرتان به طور مستقیم با هم صحبت نمی کنید و به طرق دیگر می خواهید که او “بفهمد”. دائما از لطمات گذشته صحبت می کنید.
  3. یک اختلاف ساده به جنگ بزرگ و خارج از کنترل ختم می شود.

نشانه شماره 4 : رابطه راکد

آیا شما این چنین زوجی هستید که :یکی این سوی میز غذا و دیگری آنسوی میز می نشینید و فکر می کنید که : ” این آدم کیست که من با او زندگی می کنم؟ چرا با او ازدواج کرده ام؟”.

رابطه زمانی راکد می شود که در بین تمام مسائل زندگی خود جایی برای همسر خود باقی نگذارید، خسته شوید و با او وقت صرف نکنید و باقی مسائل برای شما در اولویت قرار گیرند. مشاور اولویت این زمان است!

نشانه شماره 5 : رابطه جنسی کم و یا هیچ

زندگی زناشویی بدون رابطه جنسی، زندگی بدون ارتباط عاطفی و فیزیکی است که به طلاق ختم می شود. صمیمیت جنسی در پیوند بین یک زن و شوهر بسیار مهم است. زمانی که این رابطه شکسته می شود، زمانی است که رابطه رو به سردی و پایان می رود.

نشانه شماره 6 : بدی ها سنگین تر از خوبی ها

بسیاری از ما می توانیم عمیق به رابطه زناشوییمان فکر کنیم و به درستی پاسخ دهیم که : آیا بدی ها بیشتر از خوبی هاست؟

اگر پاسخ “بلی” است، باید سریع به مشاور مراجعه شود. این می تواند همان شروع سرطان باشد که اگر جلوگیری و درمان نشود به مرگ رابطه منجر شود.

[divider]

مرکز تحقیقات کلینیک مغزواعصاب و روان آلومینا

 

تیم مشاورین و متخصصین کلینیک آلومینا از حرفه ای ترین پزشکان و رواندرمانگران تشکیل شده است.

برای درمان اختلالات جسمانی و مغزواعصاب و روان  و مشاوره، با ما تماس بگیرید.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *