6 دلیلی که  شما هنگام سوزاندن چربی باید چربی بخورید چیست؟

 

هنگام ورزش و سوزاندن چربی ، کمتر از مواد غذایی چرب و چربی استفاده می کنید؟

بیایید نگاهی بیندازیم زمانی که شما از چربی های سالم هنگام سوزاندن چربی استفاده می کنید چه اتفاقی می افتد ، در اینجا 6 نکته را به خاطر داشته باشید که آنها عبارتند از:

 

 1. چربی در رژیم غذایی و چربی بدن دو ماده بسیار متفاوت هستند.

خوردن چربی در رژیم غذایی به صورت خودکار منجر به تجمع چربی بدن نمی شود. خوردن چربی در رژیم غذایی  میزان چاقی را تعیین نمی کند.

 

سبزیجات

 

2. بدن ما برای رشد به چربی نیاز دارد.

رژیم غذایی بدون چربی ، قدرتمند مغز را کمتر و کارآمدی خود را از دست خواهد داد و ظرفیت یادگیری ما و توانایی تشکیل خاطرات جدید را می تواند به خطر بیندازد.

رژیم غذایی بدون چربی ، برای حفظ سطوح هورمون های جنسی به اندازه کافی تقریبا غیر ممکن است. عملکردهای حیاتی برای سلامت کلی متابولیک ، فرآیندهای غشایی( انتقال مواد مغذی به سلول ها ،.یکپارچگی و قابلیت های این غشاء)  نیاز به چربی های سالم دارد.

 

پروتئین

 

3. شما می دانید که چه مواد غذایی را می خورید؟

بدن ما از اینکه بخواهد پروتئین ها را بسوزاند متنفر است ،اما بدن دوست دارد که کربوهیدرات ها و چربی ها را بسوزاند.

در صورتی که ما مصرف چربی را افزایش دهیم و در عین حال مصرف قند و کربوهیدرات کاهش دهیم اتفاقا باعث میشود تا چربی راحت تر بسوزد.

در صورتی که کربوهیدرات به سختی می سوزد ، به خصوص در فعالیت های ایروبیک ،تغییر یک رژیم غذایی پر چرب بیشتر کم می کند تا چربی ها هنگام ورزش بسوزند.

 

بادام

 

4.خوردن چربی های سالم ،گرسنگی را سرکوب می کنند

هنگامی که چربی کاهش می یابد و یا از مواد غذایی ما حذف میشوند، اغلب با قندهای تصفیه شده، نمک و یا مواد غیر غذایی جایگزین میشوند. متاسفانه، خوردن موادی مانند مواد خوراکی پر از کربوهیدرات و مواد افزودنی  به ویژه برای کنترل گرسنگی خوب نیست.

دقت کنید زمانی که ما چربی را از برنامه غذایی مان حذف می کنیم هورمونی که  منجر به سرکوب گرسنگی میشود ضعیف عمل می کند و گرسنگی را بیشتر تشدید می کند.

 

نان تست

 

5.خوردن کربوهیدرات پایین نباید با عدم مصرف کربوهیدرات اشتباه شود .

باید دقت شود که خوردن کربوهیدرات به اندازه در رژیم غذایی روزانه مفید است و اصلا نباید حذف شود و باید توجه کنید که مصرف چربی های سالم مانند چربی های ترانس و روغن های تصویه شده باید مصرف شوند و اگر جهت سوزاندن چربی از کربوهیدرات زیاد و چربی کم استفاده کنید ممکن است نتیجه معکوس داشته باشد.

 

ورزش کردن

 

6. در نهایت، تغییر تعادل در رژیم غذایی ، یک فرایند بسیار فردی است که باید به چند شیوه زندگی، فعالیت و عوامل و وضعیت تغذیه ای توجه کرد.

 

منبع:

womenshealthmag.com/nativo/sponsored-conten


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *