3 راهکار اساسی برای کسب آرامش درونی

بدیهی است که زندگی گاهی شما را گیج کند.در واقع طبق نظر سنجی مرکز تحقیقات پیو بیش از یک چهارم زنان و 21 درصد از مردان همیشه احساس فشار هستند.3 راهکار اصلی برای رسیدن به آرامش درونی

شاید شما نیز جزء همین گروه انسانها باشید، یا شاید گاهی اوقات با احساسات اینچنینی روبرو می شوید، تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید احساس آرامش و زندگی بدون استرس  و خوشحالی را حتی با وجود هرج و مرج های زندگی تجربه کنید؟ چیزی با عنوان آرامش درونی.

 شکی نیست که آرامش درونی در زندگی هر فردی نقش بسزایی ایفا می کند. شما می توانید تمام چیزهای جهان را داشته باشید، اما اگر آرامشی که لازم دارید نداشته باشید، زندگی شما همراه با خوشبختی نیست. از طرف دیگر ممکن است ثروتمند نباشید اما  آرامش درونیتان زندگی شما را سرشار از لذت کند. به همین دلیل مهم است که یاد بگیریم چگونه دلی آرام داشته باشیم.

اینجا به 3 راهکار اشاره می شود:

با خودتان در صلح و آرامش باشید.

قبل از هر چیز دیگری باید با خودتان صلح کنید. از این‎که برای اتفاق‎های بدی که در گذشته افتاده خودتان را مقصر بدانید دست بردارید؛ همه اشتباه می‎کنند پس خودتان را ببخشید و رو به آینده حرکت کنید.

بعلاوه  خودتان را  باید همان‎گونه که هستید بپذیرید برای عنوان مثال، آرزوی ظاهری متفاوت یا شرایط خانوادگی دیگری را نداشته باشید خداوند شما را منحصر به فرد خلق کرده است پس خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. ممکن است در حال حاضر حکمت برخی اتفاقات را ندانید اما باید ایمان داشته باشید که در نهایت این اتفاقات برای شما خوب است.

 با دیگران در صلح و آرامش باشید.

بعد از این‎که با خودتان صلح کردید حالا می‎توانید با دیگران هم در صلح باشید، به این منظور باید بخشیدن دیگران را یاد بگیرید. ممکن است سخت باشد اما به یاد داشته باشید که هیچ کس کامل نیست از جمله خود شما. اگر خودتان را به‎خاطر اشتباهات‎تان لایق بخشش می‎دانید چرا دیگران را نبخشید؟ با بخشیدن دیگران آرامش را درون خود و اطرافیان‎تان خواهید آورد.

 به آنچه که دارید راضی و شکر گذار باشید.

اگر مدام از شرایطی که در آن قرار دارید  گله و شکایت کنید، نمی‎توانید آرامش درونی داشته باشید بنابراین یاد بگیرید که از چیزی که دارید راضی باشید. نعمت‎هایی که دارید را به‎خاطر بیاورید و بدانید که چیز‎های زیادی هست که برای وجودشان باید سپاسگزار باشید. برای نمونه همین بودن با شخص مورد علاقه‎تان نعمت بزرگی است، همین که یکبار یاد بگیرید که راضی باشید، آرامش به قلب شما نفوذ می‎کند.

منبع:

lifeoptimizer

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *