10 حقیقت جالب در مورد آقایان که تاکنون نمی دانسته اید

خیانت همسر

تا چه اندازه مردها را می شناسید؟

البته مردها به هم شبیه هم نیستند، اما خصوصیاتی وجود دارد که به نظر می رسد بین تمام مردها مشترک باشد، که در خانم ها اصلا وجود ندارد. بنابراین اگر فکر می کنید لازم است بیشتر مردان را بشناسید، 10 نکته ی مهم را در اینجا به شما ارائه می دهیم:

  1. مردها نگران ظاهر خود هستند: در حالیکه مردان اغلب به این مسئله اعتراف نمی کنند، اما واقعا نگران ظاهر خود هستند. آنها نگران هیکل خود و اینکه خانم ها چطور آنها را می بینند، هستند و ظاهر ژولیده و غیر رسمی که اغلب دارند، واقعا عمدی است.
  2. مردان بسیار اهل رقابت هستند: حقیقت دیگر در مورد مردان این است که آنها به طور ذاتی اهل رقابت می باشند. شاید برای خانم ها شاید عجیب باشد که چرا مردان در هنگام رانندگی سعی دارند جلوتر از اتومبیل های دیگر حرکت کنند و یا اینکه چرا یک توپ بازی دوستانه را خیلی جدی می گیرند. کردان در این رابطه انتخابی نمی کنند، چرا که به طور ذاتی اهل رفابت و برنده شدن هستند. وقتی برای پیدا کردن همراه خود رقابت می کنند، در واقع به نحوی به خوی حیوانی خود بازمی گردند.
  3. داشتن رابطه ی جنسی با یک مرد، باعث عاشق شدن وی نمی شود: اگر پیشنهاد داشتن یک رابطه ی جنسی به مردی داده شود با کمال میل قبول خواهد کرد، اما با این کار وی عاشق شما نخواهد شد. یک مرد می تواند بدون داشتن هیچ رابطه ی عاشقانه و یا داشتن روابط احساسی با یک زن، با وی بخوابد که این مسئله در مورد زنان کاملا متفاوت است. از طرف دیگر رابطه ی جنسی با زنی که دوست دارد، مفهوم والایی دارد.
  4. احترام به ارزش مردان بیشتر از عشق ارزش دارد: البته که مردان هم از دوستدار عشق و دوست داشته شدن هستند، اما احترام فاکتوری است که بیشتر به آن نیاز دارند. مردان ایده آل هر دو را دارند، احترام و عشق، اما محققان دریافتند که مردان به هیچ وجه تحمل بی احترامی را ندارند و حال آنکه تحمل دوست نداشته شدن برایشان آسان تر است.
  5. مردان می خواهند که تامین کننده باشند: حقیقت جالب دیگر این است که مردان تمایل دارند که تامین کننده ی نیازهای افرادی باشند که دوست دارند و مسئولیت تامین خانواده نیز به عنوان یک رسم قدیمی بر عهده ی مرد بوده، اما واقعیت این است که مردان این تفکر را دوست دارند. به طور ذاتی مردان احساس نیاز به تامین و محافظت دیگران دارند و مردان کمی وجود دارند که این احساس را نداشته باشند.
  6. مردان گاهی به شدت احساس نامنی می کنند: یک مرد نیاز دارد که بداند همسر او تایید کننده ی فعالیت های او می باشد. در واقع مردان بسیار از شکست هراس دارند و بزرگترین شکست برای یک مرد، شکست وی در مقابل همسرش است. در واقع اگر مردان تایید و انرژی مثبت از طرف شریک زندگی خود دریافت نکنند، ممکن است به دنبال دریافت آن از شخص دیگری برایند.
  7. داشتن رابطه ی جنسی برای یک مرد مهم تر از هر مسئله ی رضایت بخش دیگری است: بسیاری بر این عقیده هستند که مردان دارای تمایلات جنسی بالاتری نسبت به زنان هستند، اما این تمایلات جنسی فقط نوعی ارضا شدن ساده نیست. وقتی که یک مرد می داند که شریک زندگی اش وی را از لحاظ جسمی جذاب می داند، این امر اعتماد به نفس مرد را به شدت بالا برده و بخش های دیگر زندگی او را نیز تحت الشعاع قرار می دهد.
  8. مردان هم انجام کارهای عاشقانه را دوست دارند، اما در انجام آنها خیلی خوب نیستند: یک حقیقت جالب دیگر در مورد مردان این است که آنها نیز عاشقانه بودن را دوست دارند. تردید در عاشقانه رفتار کردن به معنای این نیست که مردان رمانتیک نیستند. در واقع اکثر مردها با احساس هستند، اما همیشه ترس این را دارند که شاید حرکات عاشقانه ی آنها رد شود یا احمقانه به نظر برسد.
  9. مردان به محرک های بصری حساس تر هستند: این واقعیت جالب دیگری در مورد مردان است که آنها در مقابل محرک های بصریبسیار حساس ترند. بسیاری از مردان همیشه با غریزه ی طبیعی خود در مورد نگاه کردن به دیگر زنان، درگیر هستند و اغلب پس از نگاه کردن دچار احساس گناه می شوند. به هرحال نمی توانند در این رابطه کاری انجام دهند، چرا که این امر نیز ذاتی است.
  10. مرد شما می خواهد که بدانید او شما را دوست دارد: این نیز یکی دیگر از مسائلی است که باعث ایجاد احساس ناامنی در مرد می شود. آنها می خواهند که شما بدانید تا چه اندازه شما را دوست دارند و نیاز دارند که هر از گاهی این واقعیت برای آنها برای تایید شود. به همین خاطر است که گاهی به طور آزاردهنده ای دنبال شنیدن تاییدات شما در مورد عشق خود هستند.

 

 

[divider]

مرکز تحقیقات کلینیک مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *