سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

اختلال یادگیری

کنش پریشی با مشکلاتی در مهارت های حرکتی و علاوه بر آن مشکلات یادگیری معنی دار مشخص می شود.این اختلال بیانگر یک مشکل عمیق و ریشه دار است نه یک تأخیر رشدی.

به این معنا که بسیاری از این دانش آموزان،چنین مشکلاتی را در سرتاسر دوران مدرسه و درر طول زندگی بزرگسالی شان تجربه می کنند.مطالعاتی که افراد 7 ساله کنش پریش را مطالعه کرده اند،دریافته اند که آنها تا زمانی که 10 ساله می شوند،در خواندن و درک مطلب مشکل خواهند داشت.

 

پسران بیشتر از دختران تمایل به دریافت برچسب کنش پریشی دارند و تصور می شود 6% از دانش آموزان را تحت تأثیر قرار می دهد.کاملا نادر است که شما دانش آموزی پیدا کنید که فقط کنش پریشی داشته باشد.اغلب این دانش آموزان،مشکلات همبود مانند اختلالات خواندن،اختلال زبانی و مشکلات توجه نیز دارند.

 

مرکز روانشناختی رستا ( واحد آلومینا در کرج ) ارائه دهنده خدمات نوروفیدبک و بیوفیدبک برای عزیزان شما

جهت کسب نوبت ویزیت با شعبه کرج اینجا را کلیک کنید

اگه دوست داشتید ستاره بدید!

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: