کنش پریشی و اختلال یادگیری

اختلال یادگیری

کنش پریشی با مشکلاتی در مهارت های حرکتی و علاوه بر آن مشکلات یادگیری معنی دار مشخص می شود.این اختلال بیانگر یک مشکل عمیق و ریشه دار است نه یک تأخیر رشدی.

به این معنا که بسیاری از این دانش آموزان،چنین مشکلاتی را در سرتاسر دوران مدرسه و درر طول زندگی بزرگسالی شان تجربه می کنند.مطالعاتی که افراد 7 ساله کنش پریش را مطالعه کرده اند،دریافته اند که آنها تا زمانی که 10 ساله می شوند،در خواندن و درک مطلب مشکل خواهند داشت.

 

پسران بیشتر از دختران تمایل به دریافت برچسب کنش پریشی دارند و تصور می شود 6% از دانش آموزان را تحت تأثیر قرار می دهد.کاملا نادر است که شما دانش آموزی پیدا کنید که فقط کنش پریشی داشته باشد.اغلب این دانش آموزان،مشکلات همبود مانند اختلالات خواندن،اختلال زبانی و مشکلات توجه نیز دارند.

 

مرکز روانشناختی رستا ( واحد آلومینا در کرج ) ارائه دهنده خدمات نوروفیدبک و بیوفیدبک برای عزیزان شما

جهت کسب نوبت ویزیت با شعبه کرج اینجا را کلیک کنید


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - کنش پریشی و اختلال یادگیری

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: