کنترل رابطه عاشقانه با وجود فرزند بیش فعال

 

اگر دارای فرزند بیش فعال هستید و رابطه عاشقانه شما دچار خلل شده است بهتر است از نکات زیر استفاده کنید:

راب

1)ایجاد ساختار و برنامه روزمره

بهتر است یک برنامه منظم روزانه با ساختار درستی برای فرزندتان داشته باشید و تهیه ببینید این کار نه تنها به فرزند بیش فعال شما کمک میکند به به رابطه شخصی شما با همسرتان نیز کمک خواهد کرد.

[divider]

2) گوش دادن و شنیدن

یکی از کارهای مهمی ی که بهتر است انجام دهید آن است گوش دادن به صحبت های شریک زندگیتان است زمانی که او با شما مشغول صحبت کردن است ، شما در حین صحبت کردن طرف مقابل نباید به فکر عکس العمل نشان دادن باشید یا به فکر رفتار فرزند بیش فعالتان.

[divider]

3) قوانینی را در خانه وضع کنید

با شریک زندگی خود به توافق برسید که یکسری کارها با با هم یا به تنهایی انجام دهید ا اختلاف نظر در فرزند پروری مخصوصا با کودک بیش فعال را به حداقل برسانید.

[divider]

4) برقراری ارتباط

شما نیاز دارید تا با شریک زندگیتان یک رابطه مه موثری داشته باشید.

اگر می خواهید یک پدر ومادر خوبی باید بهتر است با همدیگر رابطه قوی و خوبی داشته باشید تا بتوانید مشکلات را با هم حل کرده تا بتوانید مشکلاتی را که یک کودک بیش فعال دارد با هم حل و فصل کنید.

[divider]

5) به اشتراک گذاشتن

بهتر است والدین یک کودک بیش فعال فعالیت ها و تصمیم گیری هایشان را با هم به اشتراک بگذارند زیرا در چنین شرایطی تعارض کمتری وجود خواهد داشت و بهتر می توانند رفتار و تنش های کودک خود را مدیریت کنند و درگیری و خشم را کاهش خواهد داد.

[divider]

6) تطبیق دادن

شما باید تطابق را فرا گیرید که چطور با یک کودک با اختلال بیش فعالی زندگی کنید ورا ه های درست برخورد با وی که در اطراف او وجود دارد را یاد بگیرید.

[divider]

7) اولوتبندی زمان

اگر برنامه صحیح داشته باشید و کارهایتان را اولویت بندی کنید و بهتر می توانید زمانی را با همسر خود بگذرانید بدون اینکه فرزند بیش فعال شما ، مزاحم رابطه شخصی تان شود.

منبع :

WEBMD

[divider]

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x