2000 قدم بیشتر در روز راه بروید!

پیاده روی

 یک مطالعه نشان داده است که افراد مبتلا به اختلال تحمل گلوکز(یک مرحله قبل از بروز دیابت) می توانند به راحتی با راه رفتن و پیاده روی خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی راتا 8  ٪  کاهش دهند.

افراد مبتلا به اختلال تحمل گلوکز در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به  بیماری های قلبی عروقی هستند.

مطالعه ای که به رهبری دکتر توماس یاتس از دانشگاه لستر در بریتانیا روی تعداد زیادی از افراد بزرگسال از 40 کشور مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دادند، یافته ها نشان داد که 20 دقیقه ورزش تند مثل پیاده روی تا 8 %  خطر ابتلا به سکته مغزی و سکته قلبی را کاهش می دهد.

محققان دریافتند که هر افزایش 2000 قدمی در روز یا کاهش آن (نسبت به سطح پایه) با نرخ حوادث قلبی عروقی اضافی 8 ٪ پایین تر یا بالاتر همراه بود.

دکتر یاتس توضیح می دهد:

که تا حد زیادی خطر ابتلا به بیماری های قلبی- عروقی در دنیا افزایش یافته است و مطالعات نشان داده که فعالیت های بدنی سودمند برای سلامتی افراد مبتلا می تواند تغییرات مثبتی را در بهبود آنها ایجاد کند.

مطالعه اشاره می کند که تغییر در شیوه زندگی و ارائه بسیاری از برنامه های پیشگیری از دیابت و بیماریهای قلبی – عروقی می تواند به بیماران در معرض خطر کمک کند.

راه رفتن علاوه بر خواص درمانی ، به کاهش خطر ابتلا به دیابت و بیماری های قلبی عروقی نیز کمک می کند.

 

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/articles/270470.php


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *