چگونه می توان رابطه اجتماعی بهتری داشته باشیم؟

 

عطر زدن

بهداشتی باشید، تمیز لباس بپوشید و ظاهر آراسته ای داشته باشید و سعی کنید از عطرهای خوشبو استفاده کنید.

 

لباس مرتب

 

سبک لباس پوشیدن را تغییر دهید، از رنگ های روشن و مد روز استفاده کنید ، سعی نکنید خیلی سخت بگیرید.

 

نگاه نافذ

 

سعی کنید نگاه نافذ و دوست داشتنی داشته باشید و با نگاهتان اشتیاق به ایجاد رابطه را نشان دهید.جلوی آینه نوع پوزیشن و نگاهتان را تمرین کنید و حتی می توانید از شبکه های اجتماعی و تحقیق در اینترنت اطلاعاتی را کسب کنید.

 

سعی کنید خیلی موقر نشسته یا راه بروید و هنگام نشستن دولا نباشید و کاملا پشتتان صاف باشد ، چون این حالت ها در نگاه افراد بسیار حائز اهمیت است.

 

صحبت کردن با دیگران

 

هر روز با فردی جدید شروع به صحبت کردن کنید و با دلایل مختلف بهتر است که صحبت را آغاز کنید مثلا : ساعت چند است و بعد در پاسخ فرد مقابل با یک لبخند از وی تشکر کنید و …. سعی کنید هر روز یک فرد متفاوتی باشید .

 

 

مناظر زیبا و جدید

 

هر روز با فردی جدید شروع به صحبت کردن کنید و با دلایل مختلف بهتر است که صحبت را آغاز کنید مثلا : ساعت چند است و بعد در پاسخ فرد مقابل با یک لبخند از وی تشکر کنید و …. سعی کنید هر روز یک فرد متفاوتی باشید .

 

خواندن اخبار

 

اخبار بخوانید ، اطلاعات در مورد دنیا را کسب کنید، سیاست ها ی مختلف را یاد بگیرید، از آنچه که در جهان در حال وقوع است مطلع شوید تا در جمع که قرار گرفتید اولا شروع کننده صحبت باشید و اینکه شما هم اطلاعات داشته باشید تا دیگران بیشتر جذب شما شوند.

 

 

منبع : .wikihow

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *