چگونه انگیزه ایجاد کنیم تا ورزش کنیم؟

“تماس داشتن با یک مربی بیشتر می تواند در شما ایجاد انگیزه کند تا پوشیدن یک جفت کتونی” کاترین ترنر

 

بستن بند کفش
در بیشتر مواقع ما برنامه ریزی می کنیم که ورزش کنیم و اینکه عصر بعد از کارمان باشگاه برویم اما همین که عصر میشود ما مقاومت می کنیم و یک اراده اهنین مانع از انجام ورزش در ما میشود.
بر اساس برآوردهای آزانس بین المللی تحقیقات سرطان ،افرادی که ورزش می کنند کمتر مستعد ابتلا به بیماری های جدی مانند سرطان رحم،سینه و روده میشوند.
استفان پرایس مربی تناسب اندام می گوید:
به طور کل بدن انسان تنبل است و زمانی که به حداکثر پتانسیل خود می رسد یک مهار کننده ، ما را از استفاده حداکثر پتانسیل مان باز می دارد”.
بهترین انگیزه دهنده هایی که باعث میشوند ما ورزش کنیم را در زیر به شما معرفی می کنیم:
بهتر است به مکان های ورزشی بروید تا اینکه در منزل یا با استفاده از مواد صنعتی خودتان را اذیت کنید، زیرا محیط بیرون و خود مربی و دیدن دیگر افراد که در حال ورزش کردن هستند به ایجاد انگیزه کمک می کنند، هم لذت می برید هم بدنتان را به فعالیت وا داشته اید.
ورزش احساسات شما را اذعان می کند و باعث میشود تا اقدامات حیاتی مناسبی انجام دهید و ورزش خود نوعی محرک است.
ورزش به عنوان یک محرک می تواند در رسیدن به هدفهایتان به شما کمک کند زیرا باعث سلامتی شما شده و همین سلامتی می تواند شما را در رسیدن به موفقیت و هدفهایتان کمک کند و کیفیت زندگی تان را ارتقاء دهید.

 

یوگا

بدن شما به چیز های مختلفی نیاز دارد مثل قدرت طلبی ،تعادل و انعطاف طلبی که به عنوان مثال یوگا در این زمینه می تواند به شما کمک کند و مسئولیت پذیری بیشتری پیدا خواهید کرد .

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *