چگونه اعتماد ایجاد کنیم؟

 

اعتماد بخش مهمی پایه و اساس روابط میان فردی موفق است. شکستن اعتماد راحت است اما جلب اعتماد بسیار سخت تر است و برای جلب اعتماد نیاز به تلاش بیشتری دارد.

 

جهت ایجاد اعتماد به نکات زیر توجه کنید:

 

صحبت کردن

قابل اعتماد بودن
1

احتمالا مهم ترین قدم  و  پایه و اساس اعتماد، حفظ حریم دیگران است و نباید انچه که به شما گفته میشود برای دیگران بازگو کنید، زیرا باعث شکستن اعتماد میشود و باید مراقب آنچه که می گوئید باشید زیرا کلمات منفی حتی اگر هم کوچک باشند می تواند یک رابطه را به هم بریزد.

 

قول دادن

2

در ایجاد اعتماد نیاز است که به تعهدات خود عمل کنید ،باید به قول خود وفا کنید ، اگر نتوانستید به عهد خود عمل کنید بهتر است به صورت رو در رو برای فرد مقابل ، علتش را توضیح دهید.

 

کلک زدن

3

حتی بی وفایی های کوچک نیز می تواند در ذهن طرف مقابل نسبت به شما منفی شود و بی اعتماد شود ، حتی سعی نکنید در مورد مسائل کوچک و بی اهمیت نیز بی توجهی کنید تا باعث بی اعتمادی در رابطه شود.

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *