چه کارهایی را باید در یک رابطه عاشقانه سالم انجام دهیم؟

 

 

داشتن یک قرار

1) یک قرار به یاد ماندنی

سعی کنید حتما قرار ملاقات های عاشقانه ای را ترتیب دهید حتی اگر سالها است که با هم هستید ماهی یک بار یا هفته ای یکبار این کار را انجام دهید و شبی عاشقانه برای خود و شریک عشقی تان بسازید.

سعی کنید او را شگفت زده کنید همان طور که در اول رابطه خود انجام می دادید.

**************************************************

بخشیدن

2)بخشیدن را تمرین کنید

سعی کیند تصمیم به بخشش بگیرید و گذشته فرد را رها کنید و بر زندگی حال او تمرکز کنید و وضعیت فعلی را کنترل کنید، سعی نکیند تا مشکلات را با خشم و تنفر بیان و حل کنید بلکه بهتر است کاملا دوستانه حل وفصل کنید.

*************************************************

خندیدن

3) با همدیگر بخندید و شادی کنید

خندیدن با هم نوعی امنیت در عشق است ،خنده کمک میک ند تا رابطه بهتری داشته باشید ، خندیدن منجر به سوختن کالری شده ،جریان خون را افزایش میدهد و سیستم ایمنی را تقویت می کند و سطح قند خون را کاهش میدهد، باعث آرامش شده و یک داروی مقوی غرائز جنسی است ف پس از خندیدن غافل نشوید.

************************************************

حمایت کردن

4) از یکدیگر حمایت کنید

حمایت کردن از شریک عشقی تان یک اولویت است و باید هر دوی شما بزرگترین طرفداران همدیگر باشید و باعث شادی در یکدیگر شوید وسعی کنید که حمایت خود را نشان دهید به عنوان مثال : شنونده خوبی باشید، تشویق های لازم را به وی ارائه دهید و برای گفتن ناگفته هایش به او حس امنیت دهید و این اطمینان را دهید که می تواند در کنار شما راحت صحبت کند و بتواند بدون ترس قضاوت کند.

*****************************************************

وقت گذرانی

5) زمان هایی را به یکدیگر اختصاص دهید

صرف وقت با شریک عشقی تان یک اولویت است حتی اگر در ابتدا  زمان کمی را در اختیار وی می گذارید و برای او ناخوشایند است این کار را بکنید، نشان دهید که برای شما مهم است ، فعالیت هایی را کشف کنید که در اوقات فراغت برای هر دوی شما لذت بخش است، راه های هر چند کوچک برای کمک به یکدیگر را پیدا کنید و انجام اعمل کوچکی را که او نیاز دارد انجام دهید و نشان دهید که مایل به کمک هستید.

منبع :

Wikihow


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *