چه چیزی باعث ایجاد یک رابطه عاشقانه سالم میشود؟

رابطه زناشویی خوب
    

باهم بودن در یک رابطه

در برخی از روابط ، درواقع یک همزیستی مسالمت آمیز وجود دارد بدون اینکه به کار همدیگر کتری داشته باشند و خودشان را درگیر کنند .

در صورتی که عدم دخالت و ارتباط پایداری یک رابطه را کاهش میدهد ، هنگامی که شما در مورد مساله ای با همسرتان صحبت می کنید همین باعث اتصال و درک یکدیگرشده و رابطه را طولانی تر خواهد کرد.

 

 

حل کردن تعارضات

بعضی از زوجین مشکلات خود را بی سروصدا حل می کنند و در مورد مسائل با هم صحبت می کنند در صورتی که برخی دیگر با جنگ و دعوا و با صدای بلند شروع به حل مشکلات خود می کنند.

 

در یک رابطه پایدار و قوی بدون اینکه طرفین بترسند باید در کمال آرامش با هم صحبت کنند حتی اگر این صحبت ها خیلی برایشان خوشایند نباشد.

در حین صحبت باید از تحقیر کردن ،تخریب و یا اصرار بر راست بودن صحبت بپرهیزید.

 

 

زنده و تازه نگه داشتن یک رابطه
یک فرد نمی تواند تمام نیازهای مارا برآورده کند و باید سعی کنید که انتظار بیش از حد روی طرف مقابل و همسرتان وارد نکنید زیرا این فشار ها ارتباط صحیح و سالم را از بین می برد .

داشتن روابط اجتماعی و تقویت این روابط ،ایجاد بینش و نگرش های جدید و مثبت در خود باعث تحریک  و زنده نگه داشتن یک رابطه میشود.

 

 

برقراری ارتباط

ارتباط مستقیم و صادقانه، بخش مهمی از یک رابطه است. وقتی که هر دوطرف یک رابطه، احساس راحتی بیان نیازها، ترس ها ، تمایلات و اعتماد می کنند باعث تقویت رابطه میشود.

نشانه های بدنی مانند تماس چشمی، خم شدن به جلو و یا دورشدن و یا لمس کردن در ارتباطات بسیارمهم هستند.

 

 

منبع :

helpguide


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *