چند سوالی که بهتر است قبل از داشتن رابطه جنسی از خود بپرسید؟

 

داشتن رابطه جنسی صرفا یک ژست فیزیکی نیست ، خیلی مهم است که به قدرت عواطف تان احترام بگذارید ، داشتن رابطه جنسی باعث ترشح هورمون هایی میشود که  هم در زن هم در مرد منجر به به نزدیکی آنها میشود و تمایل به باقی ماندن در رابطه را دارند و مردم تمایل دارند رابطه جنسی را در تمام زندگی با شریک زندگی شان حفظ کنند.

رابطه جنسی

 

اما بهتر است که قبل از داشتن چنین رابطه ای به این 4 سوال پاسخ دهید :

 

ارزش های شما درزمینه رابطه جنسی چیست؟آیا این فردی که به عنوان همسر انتخاب کرده ام فردی است که با ارزش های من در یک راستا است ؟ برخی از عوامل کلیدی به عنوان سطح صمیمیت احساسی و سطح تعهد که فکر می کنید باید قبل از رابطه جنسی وجود داشته باشد را باید در نظر گرفت.

 

داشتن رابطه جنسی چطور می تواند به خوب بودن زندگی شما کمک کند ؟شما چقدر می توانید بعد از داشتن رابطه جنسی متعهد باقی بمانید ؟

 

آیا این شخصی که انتخاب کرده اید فرد مناسبی است برای شما ؟شاید این فرد برای نقش بازی می کند،شاید اعتیاد دارد و … بهتر است از چنین فردی دور باشید .وقتی شما با فردی که مناسب شما نیست وارد رابطه جنسی میشوید صمیمیت و احساس شما نسبت به فرد افزایش کرده و چنین رابطه ای می تواند در زندگی مشکلات شما را بیش از پیش افزایش دهد.

 

آیا زمان مناسبی برای داشتن رابطه جنسی برای شما است ؟ بلافاصله بعد از آشنایی با یک شخص اصلا زمان مناسب برای داشتن رابطه جنسی نیست و نیازمند ملزومات دیگری است .باید صبر کنید تا صمیمیت عاطفی فرد به شما اثبات شود.

 

منبع :

webmd

 

دکتر ندا فرزانه

 

دکتر ندا فرزانه، روانپزشک و رواندرمانگر

 

 

 [divider]

مرکز فوق تخصصی مغزو اعصاب و روان آلومینا

 

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

1 دیدگاه دربارهٔ «چند سوالی که بهتر است قبل از داشتن رابطه جنسی از خود بپرسید؟»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *