چطور با یک دانش آموز دارای تیک در کلاس درس همراه شویم ؟

 

 

علائم تورت

تیک ها رفتارهای بیانی و حرکتی تکرار شونده هستند. اگر شما دانش آموزی دارای تیک را دارید، مطالب پایین چندین پیشنهاد در ارتباط با این است که چطور محیط کلاس را برای خود و دانش آموزان پویا و کارامد تر کنیم.

گام ها

 اگر شما می دانید که یک دانش آموز تیک دارد، قبل از کلاس وقتی را برای صحبت با او بگذارید، و ار او بخواهید اگر احساس کرد زمانی باید از کلاس خارج شود و یا کار خاصی را انجام دهد ، آن کار را انجام دهد.

 تیک ها بعضی موارد همراه با بهم ریختن اعصاب بروز می کند. اگر یک دانش آموز در طول امتحان تیک هایش شروع شد، تعجب نکنید. با اینحال، فرض را بر این نگذارید که دانش آموزان دارای تیک عصبی هستند. تیک ها می توانند در هر زمانی بروز کنند، بعضی اوقات حتی فکر کردن در مورد تیک ها می تواند تیک ها را راه بندازد.

 

 اگر دانش آموزانی که تیک دارد، به یک باره کلاس را ترک کرد، کلاس را به سمت فعالیت سبک تری هدایت کنید، و سپس شما می توانید به پیش دانش آموز دارای تیک بروید. اگر این چنین دانش آموزانی نمی خواهند به هنگام تیک داشتن کلاس را ترک کنند، آنها را مجبور نکنید.

 تیک ها را فراموش کنید. اگر شما به دانش آموز دارای تیک توجه کنید، بقیه دانش آموزان هم به این فرد خیره می شوند و این باعث خجالت کودک و افزایش تیک هایش می شود.

 

 به دانش آموز برای رهایی از تیک هایش وقت بدهید، مثلاً اجازه دهید در سالن قدم بزند.

منبع:

www.wikihow.com

مصطفی رستمی

 مصطفی رستمی ، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

1 دیدگاه دربارهٔ «چطور با یک دانش آموز دارای تیک در کلاس درس همراه شویم ؟»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *