چطور با اختلال بد شکلی بدن مقابله کنیم

2. دارو مصرف کنید.

اختلال بدشکلی بدنی گفته می شود که ناشی از کمبود سروتونین ناشی می شود. داروهای SSRI ، همچون زولوفت، پروزاک و لوواکس، به درمان این اختلال کمک می کند. شما ممکن است از بعضی افراد شنیده باشید که داروها ضرر دارند و باید به کلی از انها دوری کرد، اما باید گفت که این افراد دانش کافی را در این زمینه ندارند و خیلی از افراد از مصرف دارو نتیجه گرفته اند. البته بعضی از داروها ممکن است اثرات جانبی داشته باشد، که به افراد بستگی دارد. اما بعضی از درمانها ممکن است اثر جانبی نداشته باشد. این یک فرایند کوشش و خطا است.

 

3. کتاب « آینه ی شکسته » نوشته ی کاترین فیلیپس را بگیرید و یا به سایت WWW.BPDCENTRAL.COM بروید.

اطلاعات زیادی در مورد اینکه با BPD کنار بیاییم وجود دارد. اگر احساس تنهایی می کنید داستانهای زیادی از کسانی که از این اختلال رنج می برند وجود دارد که می تواند به شما کمک کند.

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x