چطوری به رضایت برسیم؟

رابطه جنسی در میانسالی 1

برای کسانی که فکر می کنند به اندازه استحقاقشان رضایت به دست نمی آورند ، چند پیشنهاد عملی مطرح می کنیم:

1)آیا هرگز این ریسک را کرده اید که به فعالیتی تازه دست بزنید؟این فعالیت تازه ممکن است از شرکت در یک گروه جدید تا عضویت در یک انجمن داوطلبانه باشد یا میتوانید برای خود سرگرمی یااشتغالی جدید بیابید؟

2)آیا هرگز لذت مطالعه را امتحان کرده اید؟همین الان یک فرصت مناسب برای مطالعه نوشته های متفکرانه ،زیبا و طنز آمیز ، علمی و هیجان انگیز زنان و مردان مشهور در طول تاریخ است ، این فعالیتی است که به تنهایی هم میتوانید انجام دهید ، خواندن یکی از بهترین راه های کنترل افکار مزاحم  و ایجاد نوعی انگیزش است .

3)ایا هرگز به فکرتان رسیده است که چیزی خلق یا ابداع کنید؟وقتی انسان نجاری یا خیاطی می کند و شی جدیدی درست می کند به نوعی رضایت دست می یابد ، نوشتن نیز نوعی خلاقیت است که رضایت فوق العاده ای به انسان می دهد.

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x