چطوری به رضایت برسیم؟

 

خوشحالی

به دست آوردن رضایت در زندگی برای بهداشت روانی لازم است .رضایت از رسیدن به نیاز یا آرزویی شخصی ، احساس برتری و پیشرفت مقابله با مشکلات و پیشبرد هدف ها حاصل میشود و نیز ممکن است از تحسین دیگران و تمجید ارزشهای انسان بدست آید.

کسی که رضایت بدست نمی آورد ،مطمئنا شاد نیست.

رضایت یکی از مهمترین پشتوانه های ما برای مقابله با مشکلات است همه ما مجبوریم که با مسائل روبرو شویم ،مسئولیت های جدید را بپذیریم و خود را با تغییرات سازگار کنیم .

این شرایط حتی شخصیت های قوی را هم تحت فشار قرار میدهد ، توانایی در کسب رضایت ،به انسان استقامت میدهد تا از عهده مشکلات بر آید خوش آمد گویی دیگران نسبت به انسان ، اشتغال به تفریح یا داشتن زیر دستان بسیار ، رضایت نمی آورد .

خشنودی واقعی به این بستگی دارد که انسان نیازهای درونی و پنهان خود را از طریقی که جامعه آن را قبول دارد ، برآورد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *