چرا مشاوره پیش از ازدواج مفید است؟

 

رفتار

 

مشاوره قبل از ازدواج به زوج ها کمک میکند قبل از اینکه ازدواج کنند روابط خود را بهبود ببخشند. در همه مشاوره های قبل از ازدواج مشاورین زوجها را تشویق میکنند که راجع به دامنه وسیعی از موضوعات مهم و روابط نزدیک که در ارتباط با ازدواج است بحث و گفتگو کنند مسائلی مانند:

1.وضع مالی

2.ارتباط

3.ارزشها و اعتقادات

4.وظایف زناشویی

5.عاطفه و روابط جنسی

6.بچه ها و وظایف پدر و مادر

7.ارتباطات خانوادگی

8.تصمیم گیری ها

9.کنترل خشم

10.وقت گذراندن باهم

مشاوره پیش از ازدواج در بهبود توانایی های ارتباطی زوجین کمک بزرگی میکند مجموعه انتظارات واقعی برای ازدواج و رشد مهارتها برای حل تعارض ها. علاوه بر این مشاوره قبل از ازدواج میتواند به ایجاد یک رویکرد مثبت کمک بکند وبه کسانی که در سراشیبی ازدواج هستند و در جستجوی کمک هستند کمک شایانی بکند.

در نظر داشته باشید که ارزشهای شخصی ،عقیده و تاریخچه فردی تان خود بخود وارد رابطه میشود و ممکن است همیشه در همه موارد با زوج مقابلتان هماهنگنباشید.

بعلاوه، خیلی از مردم بر این باورند که ازدواج نیازهای اجتماعی، مالی، جنسی و عاطفی آنها را بر طرف می کنداما همیشه به اینگونه نیست با صحبت راجع به تفاوتها و انتظارات قبل از ازدواج ،شما و زوج مقابل می توانید یکدیگر را بیشتر بفهمید و یکدیگر را حمایت کنید.

در سالهای ابتدایی ازدواج خطر جدایی به مراتب بالاتر است و مشاوره زود هنگام حائز اهمیت است.

 

در ادامه: مشاوره پیش از ازدواج چیست؟

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *