چرا بیش فعال بودن فرزندتان را از معلمش پنهان می کنید؟

زمانی که معلم اختلال بیش فعالی دانش آموزش را به رسمیت می شناسد

اغلب معلمان اولین کسانی هستند که علائم فرزند شما را تشخیص می دهند و به رسمیت می شناسند اما اگر قبل از ورود به مدرسه این اختلال در فرزند شما تشخیص داده شود بهتر است که معلم او را در جریان قرار دهید.

بیش فعالی

زیرا با توجه به علائم تکانشی بودن و یا عدم توجه و تمرکز ممکن است در مدرسه با مشکلاتی مواجه شود و از نظر درسی دچار افت تحصیلی گردد ، در چنین وضعیتی ممکن است بر چسب تنبل و خنگ نیز  در جلوی دیگر دانش اموزان ، به فرزند شما زده شود و باعث تحقیر وی در جلوی دوستانش شود.

در چنین شرایطی معلم مدام از والدین در خواست می کند که در مدرسه حضور پیدا کنند و همین منجر به شرمساری والدین نیز میشود.

باید به معلم حق داده شود که در چنین شرایطی که کنترل دانش آموز بیش فعال بسیار سخت است نتواند توجه کافی به فرزند شما داشته باشد وبهتر است که والدین و معلم و روانشناس کودک ، با هم همکاری نزدیکی داشته باشند تا کمی از مسئولیت والدین و معلم کاسته شود ، و  ، همه انها باید در جهت کاهش علائم ، تلاش و همکاری داشته باشند نه اینکه فقط از روانشناس یا معلم انتظار داشته باشند که برای فرزند آنها معجزه کنند .

معلم به علت دیدارهای مکرر دانش آموز در محیطی خارج از منزل بهتر از هر کسی دیگر می تواند به شناخت علائم به روانشناس کمک کند و حتی می تواند با  راهنمایی های روانشناس کودک ، راهکارهای مناسبی را در مدرسه و کلاس درس به کار بندد، مخصوصا معلم  باید بداند که این دانش اموزان با وجود چنین اختلالی اصلا قابل مقایسه ، حتی با هم سن و سال های خود نیستند و باید توجه بیشتری نسبت به آنها داشته باشند.

تشخیص و درمان با روش های دارویی و غیر دارویی اختلال بیش فعالی در کلینیک تخصصی آلومینا زیر نظر متخصصین مجرب

منبع :

WEBMD

[divider]

اگه دوست دارین کوچولوهای نازتون خواب راحتی داشته باشن می تونین برای رفتار درمانی خواب و روش غیر دارویی ، آنها را پیش من بیارین

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست و درمانگر کودکان بیش فعال


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *