indexاستفاده از آب با اهداف درمانی(آب درمانی) احتمالا به اندازه طول عمر بشر قدمت دارد. آب درمانی یکی از ابتدایی ترین روشهای درمانی است که به طور گسترده ای در طب طبیعی استفاده می شود. استفاده از آب به روشهای مختلف و در دماهای مختلف میتواند اثرات متفاوتی بر سیتمهای بدن بگذارد.همچنین آب خصوصیات منحصر به فردی دارد که انجام تمرینات درمانی را نه تنها آسانتر بلکه با توجه به نیاز، پربازده تر از خشکی می کند. این خصوصیات عبارتند از:

 

خاصیت شناوری در آب : که به عنوان یک نیروی کمکی و حمایتی، فشار ناشی از وزن بدن را ازاستخوانها ومفاصل دردناک و آسیب دیده و همچنین بافتهایی که تحت اعمال جراحی قرار گرفته اند کاسته و به بیماران این امکان را می دهد که بدون درد ناشی از تحمل وزن بر بافت آسیب دیده، قابلیت حرکت خود را بازیابند.

فشار هیدرواستاتیک آب: فشار آب به کاهش تورم موضعی ناشی از آسیب های بافتی کمک می کند. این فشار همچنین به عنوان یک نیروی حمایتی به ثبات بیشتر مفاصل و کاهش خطرات ناشی از افتادن بیمار در حین فعالیت کمک می کند.

مقاومت آب: میزان مقاومت آب بر اساس نیروی وارد به آن ( سرعت حرکت) متفاوت است. هر چه سرعت حرکت بیشتر شود، آب مقاومت بیشتری ایجاد می کند، که مستلزم تلاش بیشتر عضلات برای غلبه بر مقاومت است.


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - چرا آب درمانی؟

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: