چرا آب درمانی؟

indexاستفاده از آب با اهداف درمانی(آب درمانی) احتمالا به اندازه طول عمر بشر قدمت دارد. آب درمانی یکی از ابتدایی ترین روشهای درمانی است که به طور گسترده ای در طب طبیعی استفاده می شود. استفاده از آب به روشهای مختلف و در دماهای مختلف میتواند اثرات متفاوتی بر سیتمهای بدن بگذارد.همچنین آب خصوصیات منحصر به فردی دارد که انجام تمرینات درمانی را نه تنها آسانتر بلکه با توجه به نیاز، پربازده تر از خشکی می کند. این خصوصیات عبارتند از:

 

خاصیت شناوری در آب : که به عنوان یک نیروی کمکی و حمایتی، فشار ناشی از وزن بدن را ازاستخوانها ومفاصل دردناک و آسیب دیده و همچنین بافتهایی که تحت اعمال جراحی قرار گرفته اند کاسته و به بیماران این امکان را می دهد که بدون درد ناشی از تحمل وزن بر بافت آسیب دیده، قابلیت حرکت خود را بازیابند.

فشار هیدرواستاتیک آب: فشار آب به کاهش تورم موضعی ناشی از آسیب های بافتی کمک می کند. این فشار همچنین به عنوان یک نیروی حمایتی به ثبات بیشتر مفاصل و کاهش خطرات ناشی از افتادن بیمار در حین فعالیت کمک می کند.

مقاومت آب: میزان مقاومت آب بر اساس نیروی وارد به آن ( سرعت حرکت) متفاوت است. هر چه سرعت حرکت بیشتر شود، آب مقاومت بیشتری ایجاد می کند، که مستلزم تلاش بیشتر عضلات برای غلبه بر مقاومت است.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *