سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

پیش بینی کننده های یک ازدواج موفق

مهارت های ازدواج موفق

 

یکی از یافته های بسیار ارزشمند محققان این است که کیفیت ارتباط پیش از ازدواج شاخص فوق العاده ارزشمندی برای پیش بینی موفقیت ازدواج است .

به زبان ساده،رفتار دو نفر پیش از ازدواج شاخص خوبی است برای اینکه پیش بینی کنیم که بعد از ازدواج چگونه با هم برخورد خواهند کرد.

 

محققان به این نتیجه رسیده اند که نامزدهای شاد و راضی که با طیب خاطر و رضایت به ازدواج رسمی و تاهل تن میدهند کسانی هستند که به مشکلاتی که ازدواج دارد واقع بینانه نگاه می کنند و بر سر بسیاری از ارزشها ،با یکدیگر توافق دارند و نقش برابری با هم دارند.

 

به عنوان مثال موارد زیر را در میان خودشان رعایت می کنند:

 

1)انتظارات واقع بینانه ای از مشکلات ازدواج دارند و با خوش باوری و ساده لوحی به سوی ازدواج گام بر نمی دارند.

 

2) خوب ارتباط برقرار می کنند،توانایی ابراز و بیان خوبی دارند.

 

3) اختلاف ها را به صورت مناسب حل می کنند.

 

4) احساس خوبی از شخصیت همسر خود دارند، بسیار مهم است که صادقانه و از صمیم قلب کسی را که با او قصد ازدواج دارید دوست بدارید.

 

 

 

اگه دوست داشتید ستاره بدید!

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: