مهم ترین پرسش های نوروفیدبک

تجربه آموزش مغز چگونه است و چه حسی دارد؟

 

مراجعین از جلسات نوروفیدبک لذت می برند. مغز نسبت به نتیجه کنجکاو است و علاقمند باقی می ماند، حتی زمانی که بعضی قسمت های آموزش تکرار می شوند تا مغز عملکرد بهتری داشته باشد.

الکترودهایی به سر متصل می شوند تا امواج مغز را کنترل کنند. برای این کار پوست سر با الکل تمیز می شود و با استفاده از یک چسب خاص، مشابه وازلین، این الکترودها به سر متصل می شوند. بازخورد مغز از طریق ویدئو و صدا و در صورت تمایل فرد، با استفاده از لمس به وی نمایش داده می شوند. می توانید هر جلسه روش مشاهده بازخورد را انتخاب کنید. بازی های ویدئویی، مشابه ماشین بازی یا جت اسکی، وجود دارد که می توانید با مغز خود بازی را کنترل کنید. به علاوه می توانید از طیف وسیعی از برنامه های تلویزیونی و یا موسیقی فیلم ها استفاده کنید. انتخاب فیلم ها هیچ محدودیتی ندارد.

در صورت تغییر حالت مغز، این ویدئوها سریعتر، بلندتر یا بزرگتر می شوند. زمانی که استراحت می کنید مغز قادر است با نتیجه هماهنگی پیدا کند. تمام این اتفاقات به طور ناخودآگاه رخ می دهند و به این ترتیب سعی نمی کنید مغز خود را به مسیر خاصی هدایت کنید. در این شرایط فقط استراحت می کنید و به مغز اجازه می دهید تا با استفاده از توانایی های خود وضعیت خود را تنظیم کند.

تا چه اندازه نوروفیدبک موثر است و منتظر چه نتایجی باید باشم؟

 

بررسی ها به طور مکرر نشان داده اند که نوروفیدبک به طور گسترده در برنامه های پزشکی و اوج عملکرد موثر بوده است. در مواردی که نوروفیدبک جایگزین داروست، نه تنها این روش ایمن تر از مصرف دارو است، چرا که عوارض جانبی ندارد، بلکه مزایای درمان پس از اتمام آموزش باقی می مانند. با مصرف دارو فقط علائم را کنترل می کنید و مشکل را حل نمی کنید.

برای انجام این روش درمانی زمانی لازم است تا افراد خانواده و همکاران نیز روش را درک کنند و به نقش حمایتی برای شما داشته باشند. اما مانند هر آموزش دیگری، در نوروفیدبک نیز لازم است انگیزه و تعهد کافی برای انجام آموزش را داشته باشید. با این حال این روش برای همه موثر و کاربردی نیست، برای درک این قضیه باید آن را امتحان کنید.

در ادامه:آیا این روش درمانی بی خطر است؟


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *