هنر و درمان بیماری آلزایمر

هنر درمانی 2
هنر درمانی برای بیماران مبتلا به آلزایمر

ولی هیچ کس از دلیل اثر بزرک هنر بر بیماران مبتلا به آلزایمر چیزی نمیداند .مکانیزم مغز در دست یابی به این بهبود چیست ؟این رخداد بسیار مورد مطالعه قرار گرفته است و محققان به نتایج قابل توجهی دست یافته اند .

مشاهده اثر افراد مشهور میتواند از لحاظ حسی تاثیر بیشتری بر افراد داشته باشد تا اثار قدیمی و معمولی .

در روشی دیگر از کتابهایی استفاده میشود که تصاویری را درون خود دارند و این کتاب ها به بیمارانی داده میشود که توانایی حرکتی پایینی دارند و نمیتوانند در دوره های هنری گردشگری شرکت نمایند .

حتی برای تعدادی از بیماران یک نقاشی مناسب انتخاب میشود و ان را به خانه او میبرند و بروی دیوار نصب میکنند و پس از ان درباره ان با بیمار صحبت کرده و عواطف وی را برانگیخته میکنند .


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

معمولا در طی این جلسات از بیمار میپرسند :این تصویر شما را به یاد چه چیزی می اندازد ؟ شما با دیدن این تصویر چه احساسی پیدا میکنید ؟

بیمار با این پرسش ها به فکر فرو رفته و ناخوداگاه به عواطف و تجربیات گذشته خود میرود تا به سوالات پاسخ دهد و به همین ترتیب روند درمانی به جلو پیش میرود .

[divider]

نگارنده :فرحناز ال احمد 

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان الومینا   

[divider]

خدمات تخصصی موسیقی درمانی، هنر درمانی(نمایش درمانی خلاق،موسیقی درمانی،نقاشی درمانی)و بازی درمانی در مرکز واحد شرق(رسالت) آلومینا ارائه می گردد
جهت اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت قبلی به صفحه ی تماس با ما مراجعه فرمایید

 

1 1 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x