هنر و درمان بیماری آلزایمر

 

هنردرمانی 4افرادی که در دوره های گردشی هنری شرکت میکنند پس از زمانی به نتایج خارق العاده ای دست می یابند مانند :

وضعیت روحی انها و اعتماد بنفس انها  بهبود می یابد  و حس میکنند که پشتیبان خوبی دارند .

بیماری آلزایمر باعث میشود تا فرد از بسیاری از رخداد ها لذت نبرد مانند یک فیلم سینمایی که فرد ابتدای ان را به یاد نمی اورد پس نمیتواند از انتهای ان لذت ببرد .ولی نقاشی در یک لحظه اتفاق می افتد و نیازی به حافظه ندارد .

در واقع نقاشی برای بیمار یک تجربه ی  دیداری نیست بلکه بیشتر حسی است .بیماران نسبت به محرک های دیداری حاصل از نقاشی بهتر پاسخ میدهند و این در حالی است که اصلا واکنشی به کلمات و یا دیگر محرکها ندارند .


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

گروههای درمانی الزایمر در موزه ها اعلام میکنند که افراد شرکت کننده در این دوره های پس از یک هفته وضعیت بهتری را تجربه میکنند

به عنوان مثال یکی از پیرمردانی که به نقاشی های استارت داویس نگاه میکرد ,به طور ناگهان شروع به صحبت در ان باره کرد و بسیاری از خاطرات قدیمی خود را با ان تصاویر به یاد اورد و دقیقا مثل ان بود که در این میان معجزه ای رخ داد .

1 1 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x