هنر و درمان بیماری آلزایمر

هنر درمانی 1

شکل فوق یک تور هنری ویژه برای بیماران مبتلا به اختلالات حافظه و یا افرادی  است که از والدین پیر خود نگه داری میکنند .این تصویر موزه ی بروکس واقع در ممفیس میباشد .

موزه ی بروکس یکی از چندین موزه ای است که دوره های درمانی زیادی را برای افراد مبتلا به آلزایمر برگزار میکند .

یکی از بیماران مبتلا به آلزایمر با مشاهده ی یک تابلو میگوید :این نقاشی مثل اتاق ناهار است و انگار نقاش گرسنه بوده و قبل از صرف ناهار شروع به طراحی کرده است .

معمولا بیماران مبتلا به الزایمر به اضطراب ,خشونت ,خستگی و بی حسی دچارند .بیماران مبتلا به آلزایمر زمانی که با نقاشی های زیبا روبرو میشوند این حالت ها را کمتر حس میکنند و حافظه عاطفی انها زنده میشود که میتواند مربوط به عواطفی در خصوص افراد زندگی انها و یا خاطرات گذشته انها باشد .پرستاران و فرزندان این بیماران از بهبود اضطراب این افراد پس از هنر درمانی خبر میدهند .


اگر به دنبالی راهی برای افزایش هوش و حافظه و بهبود عملکرد مغزتان هستید، دوره تقویت هوش و تقویت حافظه دکتر مصطفی امیری را از دست ندهید.

تقویت هوش


 

شوهر یکی از این بیماران میگوید :او بیشتر صحبت میکند و بیشتر حرفهایش درباره عادت قدیمی اش عکاسی است که مدت هاست ان را کنار گذاشته است .

یکی از فرزندان یک بیمار مبتلا به دمانس عنوان میکند :من در طی این دوره با فرهنگ جدیدی اشنا شدم و بسیار لذت میبرم که لغات جدیدی را اموخته ام . در واقع من در ارتباط با مادرم باید بسیاری از واژه ها را به دفعات تکرار نمایم .آگاهی مادرم بیشتر شده است و بهتر راه میرود و پاسخ او به محرکها هم بهبود یافته است , به نظر میرسد که مادرم انرژی نوینی یافته است .


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *