هنر مذاکره با کودک

هنر مذاکره با کودک
تصور کنید به کودکتان می گویید، «  این ساعت باید بخوابی» « این ساعت باید مشق هایت را انجام دهی» « این ساعت باید شام بخوری»، اما کودک شما هر بار می گویید « مامان فقط 5 دقیقه بیشتر  بیدار بمانم» وشما نیز از بس به او نه می گویید و از بحث با او  خسته می شوید، بنابراین چه باید کرد؟ هرچه کودک خواست انجام شود؟دعوا کرد؟ یا با او مذاکره کرد؟

هنر مذاکره با کودک
زندگی با کودکان اغلب با مذاکره همراه است، مذاکره در مورد آنچه  که ما دوست داریم او انجام دهد و مواردی که او نباید انجام دهد. مذاکره پدر و مادر با کودک  در واقع می تواند یک تجربه ی یادگیری بزرگ برای کودکان باشد. اگر با کودک مذاکره نکنید، کودکان شما ممکن نیست یاد بگیرند چگونه با درگیری های خود به شکلی سازنده مقابله کنند. اگر روشهای چگونه کار کردن با شما را به آنها یاد ندهید، هرگز یاد نمی گیرند چگونه با دیگران رفتار کنند.

با این حال مذاکره با کودکان یک فرایند چالش بر انگیز خواهد بود،« پدر و مادر باید یاد بگیرند چگونه احساسات و ناکامی خود را مدیریت کنند».
همه ی ما یک چیز را خوب می دانیم، وقتی احساسات و هیجانات ما زیاد می شوند برای اینکه از روی احساسات کاری نکنیم، مهارت های مذاکره است که می تواند کمک کننده باشد. این بار قبل از اینکه با کودک خود وارد مذاکره شوید بهتر است با راهکارهای  مذاکره مفید با کودک آشنا شوید.

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x