نمی توانم باور کنم واقعاً این حرف را زدم!

عذر خواهی از کودک

مطمئناً زمان هایی پیش آمده که خودتان هم از حرفی که به کودکتان زده اید تعجب کرده اید و باورتان نشده که این شما بودید که چنین حرفی به او زدید.

بسیاری از والدین نظیر این جملات از دهانشان پریده است « تو هرگز یاد نمی گیری» یا « خفه شو و گریه نکن، تمومش کن» چیزهایی که وقتی والدین خودمان به ما می گفتند بدمان می آمد.

کج خلقی کودکان در پدر مادر احساس درماندگی ایجاد می کند، و قتی کودکان بزرگتر جلوی حرف شما می ایستند و از شما انتقاد می کنند، نوع دیگر از درماندگی را حس می کنید، و وقتی کودکان ما را درمانده حس می کنند، ما را تحت فشار قرار می دهند، و این سبب می شود چیزهایی را بگوییم که هرگز نمی خواستیم به زبان بیاوریم.

اغلب اوقات بهترین راه  مقابله با آن اعتراف به اشتباه و عذر خواهی از کودک است. کودکان و نوجوانان گاهی از هیچ چیز به این اندازه خوشحال نمی شوند که پدر و مادر به اشتباه خود اعتراف کنند، وقتی پدر و مادر از آنها عذر خواهی می کنند احساس اعتبار و ارزش می کنند. پیروی از راهکارهای عذر خواهی ممکن است بتواند به شما کمک کند تا  بدانید چه زمان و به چه شکل از کودک خود عذر خواهی کنید.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *