نقص توجه و رفتار تخریبی در کودکان و ادامه آن در بزرگسالی

نقص توجه 1

کودکانی که مزمن در حفظ تمرکز و توجه و اتمام کار دچار مشکل می شوند یا بارها و بارها رفتارهای غیراجتماعی مانند دروغگویی و تقلب انجام می دهند، ممکن است دچار نقص توجه و اختلالات رفتار تخریبی شده باشند. اختلالات در این گروه عبارتند از اختلال سلوک، اختلال بیش فعالی و نقص توجه و اختلال نافرمانی مقابله ای. این سه نوع مشکل، به خاطر تشابه در علائم و میزان شیوع آنها، در یک گروه قرار می گیرند؛ به عنوان مثال کودکان مبتلا به این اختلالات معمولا دچار مشکلات آموزشی، مهارت های اجتماعی ضعیف و تکانشگری ( تمایل دارند بدون فکر به عوامل بالقوه عملی را انجام دهند) هستند. به علاوه میزان شیوع این نوع اختلالات در پسران بسیار بیشتر از دختران است ( گرچه برخی محققان معتقدند که دختران مبتلا به بیش فعالی معمولا نادیده گرفته می شوند.).

نقص توجه و اختلالات رفتار تخریبی در کودکان شایع ترین اختلالات شناخته شده دوران کودکی هستند و بیشترین میزان مراجعات کودکان به مراکز روان درمانی به خاطر این اختلالات می باشد. تصور می شد که با رشد کودکان و رسیدن به سن بلوغ، این اختلالات درمان می شوند، اما با انجام بررسی های بیشتر، محققان دریافتند که این اختلالات ناپدید نمی شوند بلکه تا بزرگسالی همراه فرد خواهند ماند.

در ادامه :معرفی اختلال سلوک


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *