در یک رابطه چه دلیلی برای دروغ گفتن وجود دارد؟

دروغ گفتن

صداقت در به وجود آمدن یک رابطه بهترین سیاست ممکن است .

اخیرا در یک مطالعه جدیدی که انجام شده است ودر فصلنامه ارتباطات به چاپ رسیده است زوجینی که به طور متوسط ​​سه بار در هفته به یکدیگر دروغ می گویند لزوما چیز بدی نیست.

 محققان، چگونگی ابراز احساسات به طرف مقابل را مورد بررسی قرار داده اند حتی موقعی که این ابراز احساسات واقعا درک نمیشود هم ، مورد توجه قرار داده اند.

گاهی برای حفظ یک رابطه ویا پایداری آن بهتر است از سیاست های کلامی استفاده کنید نباید در زمینه دروغ گفتن، این طور به نظر برسد که  الزاما باید دروغ گفت و مشکلی وجود ندارد  نه این طور نیست بلکه همان طور که در آیین اسلامی هم آمده است ، دروغی که مصلحتی باشد و نیت پایداری رابطه باشد و باعث شود که عشق وعلاقه بیشتر شود  مانعی ندارد به عنوان مثال اگر از مدل موی طرف مقابلتان خوشتان نمی آید  به دروغ  می توانید از از ان تعریف کنید وباعث خوشحالی وی شوید  یااینکه موقع خداحافظی با وجود اینکه عصبانی هستید او را ببوسید.

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ،کارشناس ارشد روانشناسی و درمانگر روابط زناشویی

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *