موسیقی درمانی روشی برای مهارت های مقابله ای در بیماران جوان مبتلا به سرطان

موسیقی درمانی

یک مطالعه جدید نشان داده است که یک شکل از موسیقی درمانی ، که شامل نوشتن اشعار ترانه ها و تولید فیلم ها است به بیماران جوان  مبتلا به سرطان به مهارت های مقابله با استرس می تواند کمک کند.

بنابراین این مهم است که نوجوانان مضطرب و بزرگسالان جوان بتوانند شیوه های مقابله با ترویج و تقویت تعاملات اجتماعی در حالی که تحت درمان سرطان هستند را فرا گیرند .

این مطالعه در مجله سرطان آمریکا منتشر شد و بر روی 113 بیمار که تحت پیوند سلولهای بنیادی بودند ودر سنین 11 تا 24 سال بودند انجام شد و به دو گروه با شنیدار درمانی و گروه دیگر با موزیک ویدیو درمانی تقسیم شدند.

نوعی موسیقی درمانی  به نام درمانی موزیک ویدئو  برای کمک به بیماران در این مطالعه مورد بررسی قرار گرفت ، بیماران تشویق به شناسایی آنچه که برای آنها مهم بود شدند ،این فیلم ها  تجارب آنها در طول درمان را منعکس میکرد.

1موسیقی درمانی

جوانانی که برنامه موسیقی درمانی تکمیل تری داشتند به طور قابل توجهی در مقابله با درمان سرطان خود از بیمارانی که در گروه شاهد بودند بهتر عمل کرده بودند.

از نتایج تحقیق میتوان دریافت که ترویج انعطاف پذیری در افراد جوان ، محیط خانوادگی مثبت و سازگار ،احساس پشتیبانی توسط همسالان و مراقبت های بهداشتی عوامل مهمی در درمان سرطان شناخته شده است.

[divider]

خدمات تخصصی موسیقی درمانی، هنر درمانی(نمایش درمانی خلاق،موسیقی درمانی،نقاشی درمانی)و بازی درمانی در مراکز آلومینا ارائه می گردد
جهت اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت قبلی به صفحه ی تماس با ما مراجعه فرمایید


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *