معلمان بخوانند: 5راهکار برای جلب توجه کودکان در سر کلاس

5راهکار برای جلب توجه کودکان در سر کلاس

فرهنگ موفقیت را پرورش دهید.

محیطی هیجان انگیز را در کلاس درس فراهم کنید. سوالهایی بپرسید که همه ی کودکان دوست دارند به آن جواب دهند. مثلاً اگر در مورد محیط زیست درس می دهید، اجازه دهید هر کدام از آنها در مورد اطلاعاتشان در مورد کویر و جنگل و کوه با دیگر کودکان وارد گفتگو و رقابت شوند.

[divider]

5راهکار برای جلب توجه کودکان در سر کلاس

علایق کودکان را با برنامه های درسی ترکیب کنید.

تعیین پروژه، فعالیت  و تکالیف گروهی  راه هایی هستند که به یادگیری فعال کودک کمک می کنند. به کودکان کمک کنید تا بین آنچه که می آموزند با زندگی واقعی ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال اگر دارید در مورد ادیسون صحبت می کنید، از کودکان بخواهید نام دیگری برای اختراع او بگذارند.

[divider]

5راهکار برای جلب توجه کودکان در سر کلاس

از دانش آموز خود حمایت کنید.

کلمات محبت آمیز شما، به دانش آموز نشان می دهد که چقدر به فکر او هستید. نقاط قوت او را ببینید و یاد آور شوید. اجازه دهید کودک بداند در راه کسب علم یا انجام کار علمی حامی او هستید حتی اگر اشتباهی می کند باز شما حامی او هستید و فرصت خواهید داد تا تکلیف خود را به پایان برساند.

[divider]

5راهکار برای جلب توجه کودکان در سر کلاس

والدین را به مشارکت در این راه تشویق کنید.

وقتی کودک احساس کند والدین  به  فعالیت های مدرسه ی او اهمیت می دهند، بیشتر بر روی دروس تمرکز می کند. از والدین بخواهید از یادآور صرف انجام تکالیف کودک تغییر نقش دهند و کسی باشند که با او دوباره تحصیل می کنند.

[divider]

 5راهکار برای جلب توجه کودکان در سر کلاس

مدرسه را برای کودک به یک محیط ایمن تبدیل کنید.

کودک قبل از هر چیزی نیاز دارد که محیط مدرسه برای او مثل خانه امن باشد تا بتواند تمرکز کند. حتماً مطمئن شوید که تمام قوانین انظباتی در مدرسه اجرا می شود و دانش آموز با قلدی و آزار و اذیت و … مواجه نیست.

[divider]

5راهکار برای جلب توجه کودکان در سر کلاس

به دانش آموز خود کمک کنید تا تکالیف بیشتری انجام دهد

آنها را تشویق کنید تا در برنامه های فوق برنامه مدارس، تیم ورزشی، گروه های علمی و فرهنگی شرکت کنند. اینکار به نوبه خود کمک خواهد کرد تا کودک خود را در کلاس بیشتر درگیر کند.

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *