گروه درمانی

مشاوره گروهی معمولا شامل 6 تا 8 نفر است که رو در رو همراه با یک یا دو مشاور در مورد مهمترین نکاتی که موجب نگرانی آنهاست ، بحث میکنند.

اعضا به راحتی با یکدیگر صحبت کرده و نظرات طرف مقابل را گوش می دهند.
این بحث های متقابل به اعضا فرصت می دهد تا میزان دانسته هایشان را افزایش دهند و راه های تازه ای راکه دیگران طی میکنند، بیازمایند.
محتوای جلسات گروه محرمانه است و اعضا متعهدند که در صدد شناسایی سایر اعضا و نگرانی های آنها در خارج از گروه نباشند.

چرا گروه درمانی به نتیجه میرسد؟
زمانی که مردم یاد گرفتند به آزادی با سایر اعضا ارتباط برقرار کنند، میتوانند شیوه ای را که در خارج از گروه موجب ناراحتی آنها بوده است، دریابند.
محیط گروه درمانی منجر به تجارب جایگزینی می شود که ممکن است برای شما و سایرین راضی کننده تر باشد. بسیاری از مردم فکر می کنند به خاطر مشکلات و نوع احساسشان به گونه ای عجیب و غریب هستند ،حال آنکه با شنیدن مشکلات مشابه دیگران میتوان سریعتر از این حالت گذر کرد.

گردآورنده و مترجم: کیانوش محسنی زاده

خدمات تخصصی آزمونهای روانی، آزمونهای هوش و استعداد یابی در کلینیک آلومینا ارائه میگردد

جهت اطلاعات بیشتر و گرفتن وقت قبلی به صفحه ی تماس با ما مراجعه فرمایید


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - مشاوره گروهی

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

2 نظرات
 1. مریم می گوید

  سلام
  من دوست دارم تو گروه درمانی شرکت کنم جون خجالتی و تنها هستم البته 57 سالمه ممکنه راهنماییم کنید …متشکرم

  1. مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی می گوید

   سلام
   جهت گروه درمانی باید با شعبه ازادی تماس بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: