مشاغلی که افراد با اختلال بیش فعالی – کم توجهی می توانند داشته باشند

 

نشان دادن خلاقیت

شومن

 

این افراد دارای خلاقیت های زیادی هستند و تعدادی از آنه هنرمندان خوبی هستن ، می توانند دیگران را شاد کرده و بخندانند ،بسیاری از انها بر روی صحنه ها ،بازیگران بسیار خوبی هستند.

 

شرکت در ارتش

اعضای ارتش

درست است که در ارتش بودن نیاز به نظم و رعایت کردن قوانین دارد و این خصیصه در افراد بیش فعال نمی گنجد ، اما به خاطر فعالیت های حرکتی زیادی که در این گروه ها وجود دارد به نظر می رسد که این افراد برای تخلیه انرژی خود ،شغل مناسبی است.

 

کار آفرین

کار آفرین

خلاقیت، انرژی زیاد و میل بی حد و حصر به موفقیت می تواند این افراد به سمت ایجاد شغل و استقلال بیشتر سوق دهد و کسب و کاری را برای خود تهیه کنند.

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *