مردان سنتی را می توان با درآمد بالای زن، تهدید کرد

 

درآمد بالای زنان

امروزه هم زنان هم مردان در خانواده کار می کنند ودرامد هر دوی آنها در مخارج خانه صرف میشود واکثر آقایان جوان مخصوصا آنهایی که سنتی نیستند بر درآمد بالای همسرانشان اهمیتی نمی دهند و اتفاقا روابط بهتری با همسرانشان دارند.

در بعضی از فرهنگ ها وجوامع سنتی مانند پدران ما چون همیشه نان اور خانه مردان بوده اند و مخارج خانه بر عهده مردان بوده است اگر زن درامد بالاتری از آنها داشته باشد به عنوان تهدید تلقی می کنند و به همین دلیل مانع کار کردن همسرانشان میشوند.

این بررسی بر روی  47 مرد که شریک زندگی شان تا به حال درآمد بالاتری داشته است انجام گرفت ، از طریق یک نظر سنجی آنلاین هم، محققان در مورد باورهای مردان در مورد مردانگی، کیفیت روابطشان با همسر و اهمیت اختلاف درآمد بین آنها اطلاعاتی کسب کردند.

محققان دریافتند که حمایت قوی یک مرد با ایدئولوژی مردان سنتی، بیشتر احتمال دارد که روابط عاشقانه با کیفیت کمتری داشته باشند و بیشترین تفاوت در درآمد آنهاست که یک عامل مهم در درک همدیگر است.
با این حال، در زندگی یک فرد غیر سنتی بیشتر احتمال یک رابطه خوب با کیفیت بالا با شریک زندگی خود دارد وبر اختلاف درآمد کمتر اهمیت می دهد.
“این یافته ها مربوط به مردانی  که ازدواج کرده اند و همچنین مردان غیر متاهل که در یک رابطه عاشقانه است می باشد.”


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *