مردان باکره یا ویرجین

ویرجین یا دوشیزه به کسی گفته میشود که تا به حال رابطه جنسی را تجربه نکرده باشد ،این کلمه  به معنی بی گناهی و پاکی  توسط نقاش فرانسوی بنام ویلیام آدولف به میان آورده شد.

فرهنگ ها و سنتهای مذهبی درهر جایی متفاوت بوده و در این مورد ارزش و اهمیت خاصی دارد و در بعضی مذاهب نشان دهنده عفت و خلوص و ارزش یک فرد در نظر گرفته شده است ، در گذشته باکره تنها به معنی بی تجربگی جنسی را می گفته اند اما با گذشت زمان طیف وسیعی از تعاریف را در گرفته است  .

تمامی حالت های مختلف مانند : نفوذ الت تناسلی در واژن، استمنا که منجر به ضایع شدن بکارت شود،جهت گیری های جنسی مانند رابطه جنسی دهانی و مقعدی را هم شامل میشود.

دربالا گفته شد عفت یک فرد ، به این معنی  که فقط شامل زنان نمی باشد بلکه مردان نیز در این مقوله می گنجند ، تا به حال هر چه خوانده ایم یا شنیده ایم در مورد بکارت زنان و عفت زنان بوده و این موضوع در زنان بیشتر قابل توجه بوده است ، واقعا مردان باکره به چه صورت هستند؟

در فرهنگ اسلامی به خصوص در قرآن هم برای زنان وهم برای مردان مجرد و  قبل از ازدواج  رابطه جنسی را ممنوع و مورد نکوهش قرار داده است .

اما در جامعه چنین جا افتاده است که زنانی که قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته باشند نوعی کار شم آور محسوب شده ولی در مردان مجرد که رابطه جنسی داشته باشند باکرگی اهمیتی ندارد.

در فرهنگ های کشورهای مختلف انتظار میرود و یا تشویق می کنند که اگر مردی می خواهد رابطه جنسی برقرار کند بهتر است نامزد کند.

در مطالعه ای که در سال 2003  در موسسه گات ماچر در ایالت متحده در این خصوص انجام شد ،نشان داد که مردان در سنین 20 سال روابط جنسی متعددی را تجربه کرده اند.

فرشته

اغلب خانم ها باکره بودن مردان را می پذیرند ولی انعکاس خانم ها در مطالعه گات ماچر نشان داد که اکثر آنها  باکرگی مردان را تا سن 20 سالگی می پذیرند ولی بعد از این سن به دلیل بی تجربگی جنسی مردان که به عنوان یک صفت نامطلوب محسوب میشود در امر ازدواج را نمی پذیرند .

در فرهنگ آمریکایی به طور خاص، مردان باکره مورد تمسخر قرار گرفته و خودشان نیز از این موضوع خجالت می کشند به طوری که حتی در فیلم هایشان نیز به تصویر کشیده اند.

 دیگر نباید نگران این مسائل بود با پیشرفت علم و وجود مشاوران خانم و آقا در ممالک اسلامی در حیطه روابط زناشویی در حین ازدواج ، می توان اطلاع رسانی صحیح به زوجینی که برای ازدواج اماده میشوند  ارائه داد .

[divider]

مرکز آلومینا با ارائه خدمات زوج درمانی ، مشاوره پیش از ازدواج،مشاوره رفتار جنسی  و تست های تکمیلی شناخت شخصیت قبل از ازدواج  زیر نظر متخصصان مجرب در  خدمت تمامی زوجین عزیز می باشد.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *