سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

 

قرص افزایش حافظه

قدرت حافظه کودکان از 9 سالگی به سرعت بالا می رود و این قدرت حافظه در جهات سمعی و بصری و حرکتی پدیدار میشود.

در عین حال قدرت ضبط و نگهداری در همه جهات یکسان نیست مثلا کودکی ممکن است از طریق شنیدن و کودک دیگر از طریق دیدن بهتر بیاموزد.

تجربه نشان داده است که در این سن علاوه بر اینکه کودک به سهولت مطالب جدید را به خاطر می سپارد آن مطالب فراموش نشده و تا آخر عمر پایدار می ماند .

تعلیم و تربیت رسمی و برنامه ریزی شده از ابتدای مرحله اطاعت آغاز میشود و سال به سال دامنه آن بر حسب استعداد کودکان گسترش می یابد و برای کودکانی که استعداد بیشتری داشته باشند آموزشهای جنبی ( تحت عنوان فعالیت های فوق برنامه) در نظر گرفته شده است .

چند روز گذشته یکی از والدین پرسیدند که قرضی را برای افزایش هوش پیدا کرده اند آیا چنین قرصی واقعا موثر است؟

در جواب این والدین عزیز باید گفت که هوش زمینه ژنتیکی و ارثی داشته و با عوامل محیطی غنی می توان آن را گسترش و پرورش داد.

اکثر داروهایی که در ماهواره ها ویا داروخانه ها وجود دارند بیشتر جنبه تبلیغات داشته و بهتر است با پزشک متخصص در مورد این داروها اطلاعاتی را کسب کرد .

باید بدانید که اگر هم چنین داروهایی مفید باشند در زمینه افزایش عملکرد حافظه بیشتر موثر خواهد شد نه در زمینه هوش و پزشکان از این داروها به عنوان داروهای مکمل یاد می کنند.

مرکز تخصصی آلومینا با کادری مجرب در حیطه کودک ، جهت افزایش عملکرد ذهنی کودکان شما می تواند روش های نوروفیدبک و آموزش تکنیک هایی را در این زمینه به شما عزیزان و فرزندان دلبند تان ارائه دهد.

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست

اگه دوست داشتید ستاره بدید!

گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

81 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    امتیاز بینندگان:5 ستاره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: